Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Arby's

Yatırım Bütçesi:
Min:400.000 - Max:0 dolar

Farkı lezzetinde gizli olan özgün menüleri ile geleneksel fast food algısını değiştiren Arby's®, Ağustos 2010'dan itibaren TAB Gıda bünyesine katılmış ve Türkiye'de TAB Gıda güvencesiyle hizmet vermeye başlamıştır.

TAB Gıda'nın sektördeki tecrübesi sayesinde 6 ay gibi kısa bir sürede restoran sayısını 3 katına çıkaran Arby's®, Global Arby's®'ten "Hızlı Büyüyen Ülke" ödülüne layık görülmüştür.

Benzerlerinden hem lezzet hem de görünüş olarak farklı olan, dünyada eşi benzeri bulunmayan rosto sandviçleri, wrapleri, salataları ve leziz kıvırcık patateslerini misafirleriyle buluşturan Arby's®'in, sandviçlerinde kullanmakta olduğu dana eti, 4 saat süre ile fırında yavaş yavaş piştikten sonra sipariş anında taze olarak dilimlenmektedir.

Şuan 50'den fazla şubesi ile Türkiye'de TAB Gıda güvencesi ile hizmet veren Arby's®, yenilikçi menüleri ile lezzetli ve benzersiz seçenekler arayanların tek adresi konumundadır. 2012'de MediaCat Net Tavsiye Skoru araştırma sonucuna göre "2012 yılının Ürünleri en çok tavsiye edilen hamburger zincir restoranı" seçilen Arby's®, 2013'de ise yeniden Arby's Global'den "Hızlı Büyüyen Restoran Sayısı" ödülüne layık görülmüştür.

Son güncelleme tarihi: 10 Ocak 2023 06:02

Yatırım Bütçesi

400.000 - 0 dolar

Firmaya Ait İşletme Adedi

76

Ortalama Kâr Oranı

Restoranlara göre farklılık gösteriyor.

Kârdan Alınan Pay

Alınmıyor

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 100 yeni franchise

Sektör

Gıda

Merkez Ülkesi

Belirtilmemiş

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Arby's