Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Ayla Tantuni

Yatırım Bütçesi:
Min:50.000 - Max:100.000 tl

Ayla Tantuni olarak ilk hedef ”tantuniyi caddeye taşımak” oldu. 2005 yılında ilk açılan şube Bornova/Küçükpark şubesi ile İzmirliler’e ”Geleneksel Akdeniz Lezzeti” olan tantuni en iyi şartlarda sunmaya başlandı.

Tantuni daha öncesinde çok bilinmemek ile beraber, varolan yerlerde ise dikkat çekmiyordu. Bu ”caddeye taşıma” vizyonu, açılan 2. şube olan Alsancak/Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde daha da geliştirmeye başlandı. Bunun sonucunda 12 yılda 8 şubeye ulaşılarak güzel bir büyüme yakalandı. Sırası ile Karşıyaka Çarşı, daha sonra İstanbul’da büyümeyi hedefleyerek Kadıköy/Çarşı, Beşiktaş/Çarşı, Beyoğlu/İstiklal Caddesi’nde faaliyetlere başlandı.

Bu tecrübeler Ayla Tantuni’ye pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi ”olmazsa olmaz” olan bilgileri kazandırdı. Bu bilgiler ışığında, franchising sistemi ile büyümeye karar verildi. Bu karar neticesinde ilk franchising şubesi Üsküdar/Çengelköy’de açıldı, hemen ardından Kızıltoprak’ta ikinci franchising şubesi müşteriyle buluştu. Ve görüldü ki insanlar hangi şubeye giderse gitsin aynı lezzeti ve kaliteyi görüyorlar. Bu doğrultuda Türkiye’nin her noktasına tantuniyi götürme vizyonu edinildi.

Bununla beraber cazip franchising koşullarıyla 2017 sonunda 15 şubeye ulaşma hedefini koyuldu. Yurt dışında şube açma çalışmaları da şimdiden başlamış bulunmakta.

Ayla Tantuni restoranlarında kullandığı etleri ise Balıkesir’den temin ediyor.

Son güncelleme tarihi: 23 Temmuz 2018 02:46

Yatırım Bütçesi

50.000 - 100.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

6

Bayi/Franchise Adedi

1

Sağladığı İstihdam

60

Ortalama Kâr Oranı

%35

Kârdan Alınan Pay

Alınmıyor

Bayi/Franchise Hedefi

2018 yılı için 20 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

2005

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Ayla Tantuni