Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Bombty Dospresso

Yatırım Bütçesi:
Min:250.000 - Max:500.000 tl

Giriş Bedeli
Bombty DOSPRESSO Coffee & Donut olarak verdiğimiz bilgi, tecrübe ve deneyim paylaşımları sonucunda (Know-how) bir giriş bedeli talep etmekteyiz.

İnşaat ve Dekorasyon Uygulaması
FRANCHISING Departmanı tarafından onaylı  projeler ister anahtar teslim, ister sizin çalışmış olduğunuz firma tarafından gerçekleştirebilinir.  Anahtar teslim anlaşıldığı taktirde, DOSPRESSO Coffee & Donut dekorasyon işlerini üstlenecek ve dükkanınızı size “anahtar teslim” olarak verecektir.  DOSPRESSO Coffee & Donut şubeleri minumum 60 m2 dış mekan,100 m2 iç mekan ölçülerinde olmalıdır.Kurulum maliyeti metrekare göre değişkenlik göstemektedir. Ayrıca İşletmenin ticari döngüsünü sağlamak için mal stok takibimiz mağaza cirosuna göre tespit edilmektedir. Demirbaşların tedarik edilmesinde ana firma olarak ekonomik çözümler sunmak anlamında anlaşmalı olduğumuz firmalar ile çalışılmaktadır.

Ekipman ve Sarf Malzeme
DOSPRESSO franchisee’lerinde firmamızın belirlediği otomasyon ve ekipman grupları standart olarak uygulanmaktadır. Tüm Franchisee’ lerimiz üst düzey ürün kalitesi için bu standardize ekipmanlarla çalışmak zorundadırlar.

Personel –İşletmeci Eğitimi ve İşletme Desteği
DOSPRESSO sistem olarak sözleşme tarihinden itibaren gerek eğitim gerekse işletme desteğini tüm franchisee’lerine vermektedir. Açılış sürecinde kendi uzman kadrosu destek ekibi sizinle beraber çalışmaktadır. Açılış sonrası ve genel işleyişinizde rutin olarak aylık ziyaretlerle sizi merkez olarak denetlemektedir. Denetleme raporları gerek e-mail ortamında gerekse kargo ile tarafınıza aylık bazda ulaştırılarak gelişmesi gereken yönleri, düzeltilmesi gereken noktaları, yerel pazarlama aktivite önerilerini siz yatırımcılara yön göstermesi için merkez işleyişinin bir parçası haline getirmiştir.

İşletme ve Karlılık
İşletme karlılığı ,ürün bazında değişmektedir. Ciroya doğru orantılı olarak ,Kar marjı %55 – %700  gibi oranlarda değişkenlik göstermektedir. Ürün maliyeti %5 ile %29 arasında değişmektedir. DOSPRESSO Bombty çatı altında misafirlerine sunmuş olduğu ürünleri 85% ini üretip, yüksek kalitede çok daha uygun fiyata şubelere sunmaktadır. Mağaza açılacak olan noktaların, insan sirkulasyonu olan bölgeler olması gerektiğini ve potansiyeli düşük olan konumlarda mağaza açılmasına müsaade etmediğimizi bilmenizi istiyoruz.

Franchisee’lerden Beklenen :
DOSPRESSO COFFEE & DONU,  cafelerin iş merkezlerinin ve potansiyeli olan kesimin yoğun olduğu merkezlerde ve bu merkezlere yakın bölgelerde veya müşteri yoğunluğu açısından kendini ispat etmiş AVM’lerde açılması gerekmektedir.
Franchisee adaylarının kesinlikle eğitim almalarını ve özellikle de işletmelerinin başında bizzat kendilerinin ya da yine eğitim almak şartıyla akrabalık derecesi olan kişilerin durmaları en önemli talebimizdir.

Son güncelleme tarihi: 18 Kasım 2019 04:19

Yatırım Bütçesi

250.000 - 500.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

2

Bayi/Franchise Adedi

4

Sağladığı İstihdam

35

Ortalama Kâr Oranı

57%

Kârdan Alınan Pay

3,5%

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 90 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

2011

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Bombty Dospresso