Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Dialog Türkiye

Yatırım Bütçesi:
Min:80.000 - Max:100.000 tl

Dialog Türkiye 2017 Yılında Bursa’dan dünyaya; adil kazanç, sürdürülebilir hizmet, yenilikçi bir gayrimenkul şirketi olma hedefi ile Übeyt Işık ve Selma Arabacı tarafından kurulmuştur.  

Kadrosunda yer alan seçkin gayrimenkul danışmanları, marka isim haline gelmiş brokerları ile kısa sürede birçok başarıya imza atmış, adil ve eşit paylaşım modeli ile herkes için güvenle yüksek kazançlı bir oluşum haline gelmiştir. Tecrübesini, teknolojinin ayrıcalıkları ile buluşturan, gelecek kuşakların da gayrimenkul markası olması hedeflenirken, herkesin uyum içinde çalıştığı, sürdürülebilir bir şirket olma amacı esas alınmıştır.  

Gerek inşaat ve mimari sektörlerindeki bilgi birikimi, gerekse de gayrimenkul sektörü konusunda yapmış olduğu öncü atılımlar ile sürekli üreten bir şirket haline gelmiştir. Prof. Dr. Elif Karakurt Tosun öncülüğündeki Dialog Eğitim Akademisi ile dünyaya örnek nitelikte bir eğitim sistemi ile markasını geleceğe taşımakta, uluslararası gelişim stratejisinin de temel taşı olan eğitim modeli ile her gayrimenkul danışmanını markanın güçlü bir temsilcisi haline getirerek, geleceklerini inşa etme fırsatı vermektedir.  

Öz sermayesi ve yerli bir marka olarak dünyaya ulaşma hedefi ile ülkenin ekonomisine ivme kazandırırken, Türkiye’nin gayrimenkul sektöründeki gücünü dünyaya kanıtlamaktadır. Bursa’da filizlenen birbirinden ayrıcalıklı bayilikleri ile başlayan kıvılcım, Van’a, İran’a kadar uzanmakta, Dialog Türkiye güçlü bir irade ile büyümeye devam etmektedir. Dialog Türkiye; Mülkün Rafta Durmadığı Yer.

Son güncelleme tarihi: 06 Haziran 2022 08:54

Yatırım Bütçesi

80.000 - 100.000 tl

Sektör

Gayrimenkul

Kuruluş Yılı

2021

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Dialog Türkiye