Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Dynomark Oto Ekspertiz

Yatırım Bütçesi:
Min:200.000 - Max:250.000 tl

Dynomark, Genatech Mühendislik ve Yazılım A.Ş. çatısı altında kurulmuş Oto ekspertiz işletmesi açmak isteyen girişimci ve yatırımcıların tercih ettiği franchise veren bir markadır. 

Oto ekspertiz ekipmanlarının bir çoğunu kendimiz üretmekteyiz. Hizmet kalitesi memnuniyet oranı en fazla olan firmalar arasındayız. Öncelikli hedefimiz en kısa sürede Türkiye geneli tüm illerde ve ilçelerde DYNOMARK OTO EKSPERTİZ markasını yatırımcılarla buluşturmaktır.

Girişimcilerin öncelikle hem sektörel hem global değişim ve gelişimlere açık olması gerekir. Başarılı bir işletme sahibi olmak, sektörü ve pazarı doğru analiz etmeyi gerektirir. 

İş geliştirme ekibimiz bu konuda ; gelişen otomotiv sektörü ile Oto Ekspertiz konularında gerek yurt içi gerek yurt dışı eğitim ve seminerlere katılarak her zaman teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve şubelerimiz ile paylaşmaktadır. Düşük maliyetli yatırım avantajı ve oto ekspertiz makinelerinin imalatçı firması olmamız sebebi ile pazarda önemli rol oynuyoruz .

Oto Ekspertiz yatırımının geri dönüş hızı 12 ila 18 ay arasıdır, daha uzun süreceğini düşündüğümüz noktalara şube açmıyoruz Yatırım maliyeti dışında herhangi bir Stok ve hammadde giderleri yoktur. Diğer sektörlere nazaran her an aktif, hareketli ve sürekli nakit girişi olan bir sektör. Kazanç ve karlılığın sürekliği açısından rakip sektörlere göre her zaman bir adım önde.

Son güncelleme tarihi: 25 Şubat 2022 05:09

Yatırım Bütçesi

200.000 - 250.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

5

Bayi/Franchise Adedi

35

Ortalama Kâr Oranı

%80

Kârdan Alınan Pay

%7

Bayi/Franchise Hedefi

5 yılda 750 yeni franchise

Sektör

Otomotiv / Oto Ekspertiz

Kuruluş Yılı

2014

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Dynomark Oto Ekspertiz