Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Jimmy Joker Coffee

Yatırım Bütçesi:
Min:75.000 - Max:100.000 dolar

2007 yılında ilk şubesini açan Jimmy Joker kısa zamanda dekorasyonu, zengin menüsü ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile büyük beğeni kazanmıştır.Menüsünde; zengin espresso çeşitleri, aromalı ve yöresel dünya kahvelerinin dışında birçok soğuk sıcak içecek çeşidi mevcuttur. Ayrıca aperatiflerin yanı sıra zengin et menüsü, İtalyan mutfağının muhteşem tatlarından makarnalar ve salatalar da Jimmy Joker’in menüsünde yer almaktadır. İki farklı konsept ile yoluna devam eden Jimmy Joker, bistro tarzındaki şubeleriyle de büyük ilgi çekmeye devam etmektedir.

JJ Grup tarafından kurulan Jimmy Joker Coffee’s bir dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir. Daha önce inşaat sektöründe büyük projelere imza atan JJ Grup kurucuları bu Alanda da başarılarını göstermişlerdir. Jimmy Joker Coffee’s bayi ağı kurma çalışmalarına başlamıştır. Bu sistem JJ Grup Merkez yönetim tarafından kontrol edilip denetlenmektedir.

MİSYON

Tüm şubelerimizde aynı kalite ve özenle misafirlerimizi memnun edebilmek. Keyifli bir ortamda kaliteli ve özel ürünleri tüketiciyle buluşturmak.

VİZYON

Geniş  ürün yelpazesi ve doğru fiyat-kalite politikası ile misafirlerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak. Ayni zaman paydaşlarımızın ve franchiselarımızın yüzünü güldürene ve memnun eden bir şirket olmak.

Son güncelleme tarihi: 18 Kasım 2019 04:21

Yatırım Bütçesi

75.000 - 100.000 dolar

Firmaya Ait İşletme Adedi

2

Bayi/Franchise Adedi

14

Sağladığı İstihdam

16

Ortalama Kâr Oranı

%30

Kârdan Alınan Pay

%4

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 50 adet yeni franchise

Sektör

Gıda

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Jimmy Joker Coffee