Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Kebabi

Yatırım Bütçesi:
Min:250.000 - Max:500.000 tl

Farsça ‘da "kebap satılan yer" anlamına gelen Kebabi, 2002 yılından bu yana ilk ve tek şubesi ile Gayrettepe’de hizmet vermektedir.

Kebap çeşitlerinin yanı sıra menüsünde yer alan farklı lezzetlerle geleneksel ve modern yemek kültürünü buluşturan Kebabi, klasik kebap çeşitlerinin en iyi malzemelerle yapılmış en lezzetli hallerinin yanında kebap keyfini artıracak özgün meze ve salata çeşitlerini de müşterilerine sunuyor.

Tercihini hafif seçeneklerden yana kullanmak isteyen ziyaretçileri için Kebabi, zeytinyağlı, salata ve hafif ara sıcaklarla lezzet alternatiflerini çeşitlendiriyor.

Tüm bu lezzetler ve özel hizmet anlayışı ile Kebabi, bu özel lezzetlerinin tadına varan müdavimlerinin günün her saatinde uğrak mekânı haline gelmiştir.

Kebabi, 10 yılı aşan tecrübesini İstanbul’un ve Türkiye’nin farklı yerlerinde Kebap severler ile buluşturmak amacıyla bayilik çalışmalarını başlatmıştır. Yarattığımız “Kebabi” markasını, hem kaliteli hizmet anlayışımızla hem de modern kebap restoranları yaratma vizyonumuzla yaymayı hedefliyoruz.

Son güncelleme tarihi: 21 Mart 2019 02:10

Yatırım Bütçesi

250.000 - 500.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

1

Sağladığı İstihdam

30

Ortalama Kâr Oranı

%30 - %50 arası

Kârdan Alınan Pay

%5

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 10 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

2002

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Kebabi