Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Simit Dünyası

Yatırım Bütçesi:
Min:100.000 - Max:500.000 tl

Simit Dünyası, 1995 yılında Ankara Kızılay'da küçük bir simit fırını olarak faaliyete başladı. 1996 yılında 'Simit Taş Fırında Pişer ' sloganıyla, günün her saatinde taş fırından taptaze simit sunabilme hedefiyle yola çıkan Simit Dünyası; Ankara Kızılay İzmir 1. Cadde'de taş fırında pişirdiği ürünleri sıcak satış noktasında müşterileri ile buluşturarak hizmet sektöründe varlığını emin adımlarla sürdürdü. Gelişen teknoloji ile yenilikleri takip eden Simit Dünyası; Başkentin kalbi Kızılay ve çevresinde 8 büyük şube açarak hizmet alanını genişletti.

18 yıldır taş fırının verdiği lezzetle gerçek Ankara simidini müşterilerine sunan Simit Dünyası, yeni yılda yeni bir hedefle yoluna devam ediyor. Çıtır çıtır Ankara Simidinin yanında; dünya mutfağından bir çok lezzeti de menüsüne ilave eden Simit Dünyası; hizmette müşteri memnuniyetini daima ilk sırada tutuyor. Kurumsal sürecini ve lezzet konseptini tamamlayan Simit Dünyası, yatırımcılara franchise fırsatı vererek yeni iş ortakları ile beraber tüm Türkiye'ye kapılarını açıyor.

Simit Dünyası; kendi imalatı ile ürettiği taş fırın simidi ve unlu mamulleri, sokak ve camekan tezgahlarından modern ve şık kafelere taşıyan ilk kurumsal firma oldu. Bu öncü hareketi simit ve türevi unlu mamuller sektörüne önemli bir değer kattı.

Simit Dünya'sı bugün Ankara ile birlikte 21 şubesi ile hizmet veriyor.

Son güncelleme tarihi: 07 Aralık 2020 05:25

Yatırım Bütçesi

100.000 - 500.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

7

Bayi/Franchise Adedi

6

Ortalama Kâr Oranı

%40

Kârdan Alınan Pay

AYLIK 2000 TL+KDV

Bayi/Franchise Hedefi

2021 yılı için 20 adet yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

1996

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

ANKARA - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Simit Dünyası