Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Talo Çanta

Yatırım Bütçesi:
Min:80.000 - Max:100.000 tl

1987 yılından itibaren birçok sektörde faaliyet gösteren Aile şirketimizin,2008 yılında ikinci kuşak olarak yönetim kademesinde yer alınca, alt yapısını uzun zamandır oluşturduğumuz çanta ve sarraciye ürünlerinin imalat ithalatını da şirketimiz bünyesine dahil ettik. Zamanla çanta ve sarraciye sektörünü ilk plana alarak, bu sektörde büyümek ve profesyonelleşmek adına, diğer faaliyet alanlarımızı azaltmaya başladık. Bu stratejimiz sayesinde TALO markasını oluşturmaya ve geliştirmeye başladık.

Hedefimiz olan büyüme ve markalaşma yolunda vazgeçilmez unsurlardan biride franchise sistemidir. Firmamız bu sistem ile ilgili hedeflerine ulaşabilmek adına ilk franchise bayiliğini 2016 yılında vermiştir.

Şuan itibari ile Türkiye genelinde ürünlerimizi satan 42 Corner alt bayimiz olup, franchise sistemi ile çalışan Elazığ, Van, Ordu(Ünye), Adana, Malatya İllerinde toplamda 8 şubemiz faaliyet halindedir.

Firmamızın ana prensiplerinden olan dürüstlük, ticari ahlak ve güven olgularına ek olarak, ”BERABER BÜYÜYEBİLİRİZ” anlayışına sahip girişicimler her zaman ilk tercihimiz olmuştur.

Ürünlerimizin yüksek kalite, uygun fiyat ve özgün tasarımlar içeriyor olması ilk sebep olarak belirtilebilir. Diğer önemli husus ise şudur ki; firmamız, ”81 ilde 81 şube” Sloganını,81 bin TL yatırım ile ,81 Gün gibi kısa bir zaman diliminde yapmış olduğu yatırımı, geri kazandırma başarısını garanti edebilme güvencesini vermektedir. Bu imkanlarda firmamızı tercih edilebilme konusunda ilk sıralara çıkarmaktadır.

Bayimizin Yapmış olduğu 81 bin TL yatırımı 81 günde kendisine geri kazanabilme garantisi dışında, dekor maliyeti, eğitim desteği, iade ve değişim destekleri firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olduğumuz için, Bayilerimizin sosyal medya hesapları, aylık satış istatistikleri, gizli müşteri uygulaması, sık sık gerçekleştirdiğimiz birebir bayi ziyaretleri ve o ziyaretlerdeki gözlemlerimizin analiz raporları Profesyonel ekibimiz tarafından yürütülmek suretiyle denetlemelerimiz gerçekleşmektedir. Bu denetlemeler sonucunda ortaya çıkan aksaklık ve eksiklikler var ise derhal giderilmektedir.

Sektörümüz, kendisini geliştirebilen ve çığır açabilen firmalar sayesinde global piyasada kendisine yer bulabilmektedir. Buna bir örnek verecek olursak, biz TALO olarak dünya çapında tanınan bir İngiliz firmasının tüm çanta üretim faaliyetlerini üstlenmiş durumdayız.

”81 ilde 81 şube” Sloganını,81 bin TL yatırım ile ,81 Gün gibi kısa bir zaman diliminde yapmış olduğu yatırımı, geri kazandırma başarısını garanti edebilme güvencesini vermekteyiz. Doğaldır ki kısa vadede ilk hedefimiz bunu başarıyla gerçekleştirebilmektir. Yapacağımız her hamle, her proje ile TALO Markasını büyütebilmek ise daimi ve değişmez hedefimizdir.

Son güncelleme tarihi: 21 Mart 2019 03:08

Yatırım Bütçesi

80.000 - 100.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

6

Bayi/Franchise Adedi

5

Sağladığı İstihdam

49

Ortalama Kâr Oranı

%100

Kârdan Alınan Pay

Alınmıyor

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 80 yeni franchise

Sektör

Ayakkabı / Çanta

Kuruluş Yılı

1987

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Yok

Pazarlama Eğitimi

Yok

Personel Eğitimi

Yok

Firma Markası

Talo Çanta