Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Yemen Kahvesi

Yatırım Bütçesi:
Min:450.000 - Max:900.000 tl

Günümüzün  hızla büyüyen iş piyasasında  kendi sektörlerinde markalaşmış, belirli bir seviyenin üzerine çıkmayı başararak sağlam temeller üzerinde faaliyetlerini istikrarlı bir şekilde  sürdüren firmalara, firmanın belirlemiş olduğu sistem, bedel, süre gibi koşullar dahilinde yapılan marka ve iş ortaklığı sistemidir.

Uzun çalışma, birikim, deneyim ve tecrübelerle sabitlenmiş sistem ile başlangıç noktanız her zaman en ileri seviyede olacak, firmanın sahip olduğu her türlü kazanımlardan istifade ederek; ulusal ve uluslararası rekabette güçlü,  tanınmış bir markanın çatısı altında olmaktan dolayı güven duyulan, tam kalifiye personel  desteği, doğru  medya planlama ve uygulamaları ile hedeflenen kitleye en hızlı ulaşım ve tanıtım giderlerinden tasarruf, mali, ticari ve hukuki konularda birlikte atılan adımlarla maximum başarı ve minimum risk, kuruluş aşamasında  leasing vb.  gibi kaynaklardan finansal çözüm desteği ile sizde iş hayatında çok daha ön sıralarda olmanın keyif ve kazancını yaşayacaksınız.

Son güncelleme tarihi: 18 Kasım 2019 04:22

Yatırım Bütçesi

450.000 - 900.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

4

Bayi/Franchise Adedi

55

Sağladığı İstihdam

825

Ortalama Kâr Oranı

1'e 6

Kârdan Alınan Pay

%3

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 100 yeni franchise

Sektör

Gıda

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

İSTANBUL - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Yemen Kahvesi

BAYİLİK ŞARTLARI

  • Yatırımcı sistem ile ilgili en ince ayrıntısına kadar bilgilendirilir.
  • Yemen Kahvesi tarafından hazırlanan sunum ile tarafların koşul ve yükümlülükleri yatırımcıya aktarılır.
  • Taraflarca belirlenen  yatırımın yapılacağı mağaza, lokasyon ve fizibilite çalışması yapılarak iş planı oluşturulur.
  • Belirlenen mağaza ile ilgili hazırlanacak olan en uygun mimari tasarım Yemen Kahvesi mimarları tarafından hazırlanarak yatırımcıya, görsel veya 3d proje olarak sunumu  yapılır.
  • Koşul, yükümlülük ve projelerle ilgili karşılıklı mutabakat sonrasında  frenchising sözleşmesi imzalanır.
  • İmzalacak  sözleşme sonrası  mağaza,  inşaat aşamasına geçilerek  franchisor tarafından, anahtar teslim olarak yapılır.
  • İnşaat aşamasının bitiminden sonra Yemen Kahvesi İnsan Kaynakları ve Personel Eğitim Departmanı’nın birlikte yapacağı çalışma sonrası, mağaza için gerekli personelin temin ve ataması yapılır.
  • Yemen Kahvesi ekiplerince son şeklini alacak olan mağaza, düzenleme bir açılış organizasyonu ile yatırımcısına teslim edilir.