Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Yükselen Zeka

Yatırım Bütçesi:
Min:0 - Max:0 tl

Yükselen Zeka Yayınevi 2013 yılında Ankara’da kuruldu. İlk günden itibaren çocuklarda bilişsel becerilerin ve odaklanma yeteneğinin geliştirilmesini hedefledik. Zekânın test çözerek değil problem çözerek gelişeceğini savunuyoruz. “Zeki olamayan çocuk yoktur, ihmal edilmiş dikkat vardır” sözümüzün öğretmenler ve anne babalar tarafından benimsenmesi bizi mutlu etmektedir. 

Yıllardır inandığımız şey şudur: Çocuklar ekranla değil akranla büyümelidir. Yani 3T Canavarı(Telefon-Tablet-Televizyon) çocuklara zarar vermektedir. Ekran bağımlılığı çocuklarda dikkat eksikliği, dislektik ve otistik davranışların çoğalması gibi olumsuz sonuçlar doğurmaktadır.

Bizler hayatının büyük bir bölümünü öğrencileriyle birlikte geçiren öğretmenleriz. Onların gelişimi için gereken oyunları ve eğitim setlerini tasarladık. Yayınlarımızda ve oyunlarımızda milli bir tutum benimseriz. İnancımız, Türk insanı her şeyi en iyi şekilde yapabilir ve her şeyin en iyisine layıktır. Bu nedenle %100 koşulsuz iade sistemini benimsedik.

Firmamız kendi bünyesinde aktif devam ettirdiği Avm – Havalimanı Kiosk modeli şeklinde Franchise verecektir. Bu Franchise modelini kendi şehrinde ve belirlenen Avm-Havalimanında uygulayabilecek firmalarla iş birliği yapılacaktır.

Son güncelleme tarihi: 18 Ekim 2023 01:12

Yatırım Bütçesi

0 - 0 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

4

Bayi/Franchise Hedefi

2023 yılı için 5 , 2024 yılı için 10 yeni franchise

Sektör

Yayıncılık

Kuruluş Yılı

2013

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Yükselen Zeka