"BÖLGENİN EN BÜYÜK" FRANCHISING FUARI

Birçok farklı sektörden markaların yer aldığı, Bayim Olur musun - Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, Medyafors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD desteği ve REDSTONE ana sponsorluğunda, sektörün ticaret ağlarını örmeye devam edecek.

Fuarın 20.'si, 27-30 Ekim 2022 tarihleri arasında, İstanbul - Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde yatırımcı ve markaları buluşturmaya devam edecek. Türkiye franchise sektörünün nabzını attığı bu devasa organizasyon, franchise ve markalı bayilik sisteminin tüm oyuncularını tek bir çatı altında toplayacak.

FUARCILIĞIN
YENİ MERKEZİ İSTANBUL YENİKAPI

İstanbul Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde organize edilen Bayim Olur musun - Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, hızlı ve kolay ulaşımı ile bu görülmeye değer şehirde, çok sayıda markanın ilgi odağında olmayı sürdürecek.

ANA SPONSOR REDSTONE

Kurulduğu günden bu yana, oluşturduğu uluslararası franchise sistemi ile Türk gayrimenkul sektörünü büyütmenin yanı sıra iş yapma biçimiyle lider olmayı da hedefleyen Redstone, Bayim Olur musun? Fuarı’nda binlerce franchise yatırımcı adayı ile bir araya gelecek.

30+ Farklı
Sektör

50+ Ülkeden
İş Adamı

100+ Yerli ve
Yabancı Marka

12.900+ Yerli ve
Yabancı Ziyaretçi

20.FRANCHISING ve MARKALI BAYİLİK FUARI

Birçok farklı sektörden markaların yer aldığı, Bayim Olur musun - Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, Medyafors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD desteği ve REDSTONE ana sponsorluğunda, sektörün ticaret ağlarını örmeye devam edecek. Türkiye franchise sektörünün nabzını attığı bu devasa organizasyon, franchise ve markalı bayilik sisteminin tüm oyuncularını tek bir çatı altında toplayacak.

Fuarın 20’incisi, 27-30 Ekim 2022 tarihleri arasında, İstanbul-Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde yatırımcı ve markaları buluşturmaya devam edecek.

HEMEN YERİNİZİ ALIN
2022 Buluşma Tarihimiz

27-30 EKİM 2022

Birçok farklı sektörden markanın yer aldığı, Bayim Olur musun - Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, Medyafors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD desteği ve REDSTONE ana sponsorluğunda, sektörün ticaret ağlarını örmeye devam edecek.

100+

Katılımcı
Marka

30+

Farklı
Sektör

12.900+

Yerli ve Yabancı Ziyaretçi

KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

Bayim Olur musun - Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, ilk günden beri, düzenlendiği 19 yıl boyunca, katılımcı markaların franchise satışlarına ve büyümelerine doğrudan katkı sağlarken; metrekare, katılımcı ve ziyaretçi sayılarıyla dünya franchise fuarları arasındaki zirve yarışında önemli başarılara imza attı.

Markanıza Katkısı
Ne Olacak?

İş hacminiz artacak, yeni şubeler açacaksınız. Global markalar ile aynı platformda olacaksınız. Şirket değeriniz artacak, yeni yatırımlar arayan girişimcilerin radarına gireceksiniz. Dünyanın dört bir yanından gelen girişimci ve yatırımcılara markanızı ve ürünlerinizi tanıtma fırsatı yakalayacaksınız. Prestij ve marka imajınız güçlenecek.

Hemen Başvur
Bayim Olur musun

KATILIMCI OLUN

Bize Ulaşın

contact