Rusya Pazarına Girmek İsteyen Türk Markaları İçin "BÜYÜK FIRSAT!"

2022 Eylül ayında düzenleyeceğimiz Rusya’nın en büyük ve en etkili Uluslararası Franchise Fuarı BUYBRAND 2003 yılından beri düzenlenmektedir. Bu, Rusya ve BDT'deki en büyük ve trend belirleyen franchise etkinliğidir.

700 Milyon Dolar
Yatırım Potansiyeli

50+ Ülkeden
İş Adamı

200 Franchise Veren
& B2B Şirketi

7.400+ Yerli ve
Yabancı Ziyaretçi

Buybrand
Franchise Expo 2022

Gelişmiş ekonomisi, zengin doğal kaynakları ve tüketim gücü ile ön plana çıkan Rusya, franchise sektörü için karlı iş fırsatlarını bünyesinde barındıran bir ülke. Global pazardaki payını arttırmayı ve şube sayısını çoğaltmayı hedefleyenler için bir referans noktası olarak kabul edilen Rusya, Türkiye’nin de sabit sermaye yatırımı yaptığı ülkelerden biri olma özelliği sayesinde Türk girişimci ve yatırımcılara kendilerini daha geniş mecralarda tanıtma ve işletmelerini büyütme olanağı sağlıyor.

Medyafors Fuarcılık, franchise sektöründeki 20 yıla dayanan tecrübesini Rusya’nın merakla beklenen, dünyanın en büyük franchise fuarlarından Buybrand-International Franchise Exhibition ile daha da güçlendiriyor. 27-29 Eylül 2022 tarihleri arasında Expocentre, Moskova’da organize edilecek olan fuarda; hizmet, perakende, Horeca ve imalat sektörlerinden 200’ü aşkın franchise veren firma ve B2B şirketi katılımcı olarak yer alıyor. 7.000’den fazla ziyaretçinin ağırlanacağı fuara, franchise almak isteyen yatırımcılar, tedarikçiler ve sektör uzmanları büyük talep gösteriyor. Fuarda gerçekleşecek toplam yatırım potansiyelinin ise 700 milyon doları geçmesi bekleniyor. Franchise sektöründeki trendlerin de öncüsü sayılan fuar, düzenleyeceği eğitim, konferans, forum gibi etkinliklerle de dünyanın pek çok yerinden gelen katılımcı ve ziyaretçilerin sektöre dair ufkunu genişletme amacını benimsiyor.

HEMEN YERİNİZİ ALIN
Moskova Expo Center

27-29 EYLÜL 2022

27-29 Eylül 2022 tarihlerinde Moskova’da düzenlenecek, Rusya’nın en büyük ve en etkili Uluslararası Franchise Fuarı BUYBRAND de Türk markalarını bugüne kadar olmadığınca büyük fırsatlar bekliyor;

KATILIMCI OLUN

Bize Ulaşın

contact