Hakkımızda

EREM MEDYA GRUBU , kurucusu Sn. Özhan EREM' in yönetiminde halen 5 şirket ile faaliyetlerini sürdürmektedir. İstanbul , Maslak'ta ; TV stüdyoları ve idari bölümler olmak üzere toplam 1.400 m2 lik alanda ülke ekonomisine katma değer sağlamaktadır.

MEDYA FORS FUARCILIK : Ülkemizde fuarcılık sektörünün kurulmasına öncülük etmiş olan Sn. Özhan Erem , Nalburiye ve Kırtasiye fuarlarını , İngiltere kökenli bir fuar şirketine satarak sektördeki ilk yurt dışına fuar satışını gerçekleştirmiştir. Bu vizyonla yönetilen MedyaFors Fuarcılık, girişimcilerin yoğun ilgi gösterdiği Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik fuarını 2005 yılından bu yana sürdürmektedir.

EXPOCHANNEL TV : 2000 yılında ekonomi teması ile yayın hayatına başlayan kanal , kısa sürede Türkiye'nin , girişimciler ve iş adamları platformunda en yoğun izlenen TV konumuna gelmiştir. İlerleyen senelerde , ticaretin tele - marketing metodu ile hızlanmasını göz önünde bulunduran grup , yayın akışını doğrudan satış temasına odaklamıştır. TV kanallarının yasal olarak bağlı olduğu RTÜK ''ten tele - marketing lisansı almış olan kanal , halen izleyicilerine bir birinden değişik pek çok disiplin başlığında ürünler sunmaktadır.

EREM YAYINCILIK : 20 den fazla sektöre yön veren, dönemsel dergiler çıkarmıştır. Dağıtım kanalları arasındaki ilişkinin sürat ve gücüne önem veren bir yapıda yönetilen şirket halen pek çok kurumun dönemsel dergilerini hazırlamakta olup , grup içi ve dışı şirketlere yayıncılık ürünleri tasarlanması ve satışı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Bayim Olur musun?