Ücretsiz Online Davetiye

19.Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı'na Davetlisiniz

BAYİM OLUR MUSUN 19. FRANCHISING ve MARKALI BAYİLİK FUARI’NA GİRİŞ İÇİN;
Sizlerin deneyimini ve memnuniyetini arttırmak üzere, fuar alanı girişinde daha hızlı hizmet verebilmemiz için lütfen e-davetiyenizi şimdi alın!


17 KASIM 2021 tarihi itibari ile ücretsiz e-bilet sistemi kapatılmıştır.
Göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için teşekkür ederiz...

İSTANBUL - YENİKAPI AVRASYA DR MİMAR KADİR TOPBAŞ GÖSTERİ VE SANAT MERKEZİ
İşletmeciliğini Beltur A.Ş. nin yaptığı, bu yepyeni ve 12.000 m2lik dev alanda, fuarlara dair her türlü teknik alt yapı ve sosyal alanlar mevcut.

ZİYARETÇİLER İÇİN FUARA ULAŞIM ARTIK ÇOK KOLAY
Yenikapı alanı, özellikle ziyaretçi ulaşımı açısından açık ara büyük avantajlara sahip; Yenikapı bulunduğu eşsiz konumla, özel araçlarıyla gelecek misafirlere çoklu güzergâh seçeneği sunuyor ve fuar alanına ait İspark otoparkı mevcut… Ziyaretçi memnuniyetini arttıracak bir diğer kolaylık ise, artık Navigasyon uygulamalarına “Bayim Olur musun” yazılması yeterli…

Fuar alanı, toplu taşımayla gelecek misafirlerimiz için de, İBB’nin Metro dâhil bütün imkânlarının sunulduğu bir ulaşım aksı, bir çekim merkezi… Avrasya Tünelinden Marmaray’a, Metro’dan İDO’ya  tüm ulaşım araçlarının kesiştiği noktada. Marmara bölgesini denizden de kucaklayan yeni fuar alanımız, ilçeler ve şehirlerarası İDO seferleri ile benzersiz bir ulaşım avantajı sunuyor… Ayrıca tüm bu noktalardan fuar alanının kapısına kadar gün boyunca hizmet verecek ücretsiz servis imkânıyla maksimum ziyaretçi memnuniyetini hedefliyoruz.

Bayim Olur musun?