Katılımcı Avantajları

Bayim Olur Musun Markalı Bayilik Fuarı Katılım Avantajları

 

Franchise veren firmalar ile girişimci adaylarının ortak sorunu aralarındaki iletişim kanallarının kısıtlı olmasıdır. Yaşanan rekabet ortamında firmalar, çok dinamik, yaratıcı ve dünyayı takip etmek zorundadırlar; gelişmeye kapalı firmaların büyüme ve yaşama şansı yoktur. Rekabet içinde firmalar başarılı olabilmek için diğer faktörler yanında, bazı pazarlama bileşenlerini etkin kullanmalıdır. Bu pazarlama bileşenlerinin bir tanesi de iyi organize edilmiş hem katılımcıya hem girişimciye hem de ziyaretçiye, ihtiyaçlarına cevap verebilecek ortak bir alan oluşturmaktır. 

Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuar’ının katılımcısı olarak,

  • Yüksek potansiyele sahip franchising sistemine ve bu konuda hedeflediğiniz ziyaretçiye ulaşırsınız.
  • Fuarda aynı ortamda bir çok ürün, marka ve hizmeti görerek kıyaslanabilir olursunuz.
  • Katılımcı firmalara talebi doğrudan, kısa sürede ve en etkili biçimde yakalama imkanı vererek hem satış hem tanıtım hem de prestij açısından önemli kazanımlar elde edersiniz.
  • Yurt içinde ve yurt dışında franchise veren firmaların ticari, ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan birbirlerini tanıyıp aralarındaki ilişkileri geliştirmeleri açısından da önemli yararlar sağlarsınız.
  • Fuar, gerek satış noktalarını arttırmak, gerekse yurt dışına açılarak büyümek isteyen Türk markaları için büyük önem taşıyıp uluslararası iş birliklerine zemin oluştur.
Bayim Olur musun?