Moskova Franchise Fuarı

RUSYA PAZARINA GİRMEK İSTEYEN TÜRK MARKALARI İÇİN BÜYÜK FIRSAT
Rusya Pazarına En Kolay Giriş Noktası!

Ekonomisindeki büyüklük, doğal kaynaklar açısından dünyanın en zengin ülkelerinden olması, bu kaynakların getirisinin yüksek oluşu ve tüketim gücü, Rusya’yı, markaların gözdesi haline getirdi. Pazar payını, şube sayısını artırmayı düşünenlerin yanı sıra, pazarlama aktiviteleri planlayan pek çok marka var. Rusya, Türkiye’nin sabit sermaye yatırımı yaptığı ülkelerden olma özelliğini taşıyor. Özellikle son dönemde çeşitli sektörlerde yatırım yapmış ve bir bölümü markalaşmış Türk firmaları Rusya pazarındaki faaliyetlerini hızla büyütüyor.

Medyafors Fuarcılık Türkiye’den sonra tüm dünyadaki franchise fuarlarının kapılarını Türk marklarına açıyor. “Rusya pazarına en kolay giriş noktası!” sloganıyla Moskova CEC Expo Center’da düzenlenecek olan Buybrand Expo,18-20 Eylül 2020 tarihlerinde düzenlenecek.
2003 yılında kurulan Buybrand Expo uluslararası franchising fuarı, Avrasya'daki en yetkili franchising platformlarından biridir. 

Etkinliğe, dünyanın dört bir yanından yüzlerce marka ve binlerce yatırımcı katılıyor. Buybrand uluslararası franchising fuarı 17 yıldır franchising alanında ki trendleri belirliyor ve franchising ile ilgili yeni iş geliştirme koşullarını yaratıyor. Katılımcı markalar arasında; uluslararası markalar, federal ve bölgesel düzeyde Rus franchise'ları, B2B şirketleri öne çıkmaktadır.
 

Bayim Olur musun?