Cold Stone Şimdi Zorlu Center'da - "Dünyanın 1 Numaralı Premium Dondurması"

Haberin tarihi: 7.04.2022 17:04:32

Cold Stone Franchise/Bayilik

Cold Stone Franchise Fırsatı için tıklayınız...

Cold Stone Franchise/Bayilik

COLD STONE CREAMERY TÜRKİYE olarak 2013 yılından günümüze misafirlerimize eşsiz dondurma deneyimi sunmaya devam ediyoruz.

Cold Stone Franchise BayilikDünyanın 1 numaralı premium dondurması şimdi Zorlu Center'da...

Bizler 2013 yılında çıkmış olduğumuz bu eğlenceli yolculuğumuzda, kişiye özel ve eğlendirerek hazırladığımız dondurma karışımlarımız ile öne çıkan bir konseptte sunumlarımızı yapıyoruz. Ana ürünümüz olan dondurmalarımıza ilave olarak günlük taze bir şekilde mağazalarımızda hazırladığımız kornet çeşitlerimiz, lezzetli waffle çeşitlerimiz, taze kahve çeşitlerimiz, sıcak ve soğuk içecek çeşitlerimiz, pasta ve kek çeşitlerimiz ile misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

2013 yılında açılan ilk mağaza ile Cold Stone Creamery markası Türkiye pazarına girdi ve o günden beri geliştirerek büyümeye devam ediyor. Mağaza yatırım ve yönetim şeklimizi Franchise sistemi üzerine yapılandırarak toplam 18 mağaza sayısına ulaştık.Mağazalarımızın 9 tanesi İstanbul içinde diğerleri ise Ankara (2), İzmir(1), Bursa (1), Antalya(1), Bodrum (1) ve Fethiye (2), Marmaris(1)’dedir.

Cold Stone Franchise BayilikCold Stone Creamery markamızın temel özelliği müşterilerimizin seçeceği herhangi bir çeşit dondurmayı, -9 derecede soğutulmuş granit tezgahımız üzerinde, yine müşterilerimizin seçeceği farklı karışım malzemeleri ile karıştırarak sunmamızdır. Toplam 18 farklı çeşit dondurma ve 30 farklı çeşit karışım ürünü ile milyonlarca farklı kombinasyon yaratılabilmekte. Ayrıca müşterilerimiz, tüm dünyadaki mağazalarımızda bulabilecekleri Cold Stone Creamery’e özel 20 çeşit Signature Creation™️ karışımlarından da seçebilirler. Mağazalarımızda eşsiz dondurmalarımızın ve karışım ürünlerimizin yanında Waffle da yapılmaktadır. 

Bu ürünlerimizin yanı sıra yine markamıza özel olarak farklı kahve çekirdeklerinin harmanlanması ile hazırlanmış kahve çeşitlerimizi, diğer sıcak ve soğuk içecek guruplarını, milkshake ve soğuk kahveler gibi ürünleri ve tüm içecekler ile birlikte tüketilebilecek farklı çeşitlerde cup cake,  macaron, dilim kek ve pastalar gibi gün içerisinde açlığınızı yatıştıracak ve tatlı ihtiyacınızı karşılayacak bir çok ürünü mağazalarımızda bulabilirsiniz.

Cold Stone Franchise/Bayilik

Cold Stone Franchise Fırsatı için tıklayınız...

Cold Stone Franchise/Bayilik