Towerlife, bütün markaların hizmetinde!

Haberin tarihi: 31.08.2018 00:00:00

Towerlife Perakende Lokasyon Ve Marka Danışmanlığı 2011 yılında İzmir’de kuruldu. Ve İzmir merkezli olarak hizmet hayatına devam ediyor. Towerlife Perakende Lokasyon ve Marka Danışmanlığı, yaptığı doğru yatırımlarla kısa sürede Türkiye’nin en büyük franchise ağına sahip şirketi haline gelen bir danışmanlık şirketi. Kurumsal şirketlere, yeni kurulmakta olan şirketlere, franchise sistemine geçmek isteyen kafelere ve girişimcilere sunduğu marka danışmanlığı, lokasyon danışmanlığı, franchise danışmanlığı, gayrimenkul danışmanlığı gibi hizmetlerle çalıştığı markaları zirveye taşıyor!

Tamamen yerli sermayeyle sektörün zirvesine tırmanan Towerlife Perakende Lokasyon ve Marka Danışmanlığı, elinden tuttuğu markaları bir dünya markası yapma konusunda ki başarısıyla adından sıkça söz ettiriyor. Bu konuda en büyük referansı “Şehzadeler Kenti’nden Dünyaya” açılan franchise devi 1453 Osmanlı Towerlife Perakende Lokasyon ve Marka Danışmanlığı, 1453 Osmanlı’nın kuruluşundan bugüne her anında yanındaydı. Markayı bu denli iyi tanımanın getirdiği karşılıklı güven ile 2 yıl gibi kısa bir sürede yurtiçinde 21, yurtdışın da 13 şube anlaşmasıyla toplam 44 şube anlaşmasına vesile oldu. Bu şubeler İstanbul Mihrabat Korusu, Ankara Çukurambar, İzmir Güzelyalı, İzmir Alsancak, Manisa Uncubozköy, Kayseri, Sakarya, Trabzon ve Dubai, Katar, Nijerya, Paris, Londra, Cenevre, Marakeş gibi kilit lokasyonlara konumlanıyor. Towerlife Perakende Lokasyon Ve Marka Danışmanlığı’nın portföyünde Sir Winston, Cihan Et, Kahve Madeni, Göksel Tantuni gibi sayıları 70’i aşkın marka yer buluyor.

Towerlife Perakende Lokasyon Ve Marka Danışmanlığı, 7 yıldır hiçbir zaman yorulmak nedir? Bilmeden çalışan, üreten, hiçbir zaman durmaksızın daha ileriye gitmeyi hedefleyen nispeten genç bir marka. Bu gençliğinin de verdiği vizyon ile ülkesine duyduğu sevgiyi toplumsal faydayı gözeten çalışmalara destek olarak gösteriyor! Gerek sosyal sorumluluk projelerine verdiği destek, gerek kampüs projelerinde üniversite öğrencilerine gösterdiği alaka, gerekse de NG Kütahya Seramik Ege Rallisi 2018, ERDODER İyilik Pazarı gibi ulusal ve bölgesel etkinliklere katılımıyla dinamik altyapısını herkese kanıtlıyor! Bu aktiflik, Towerlife Perakende Lokasyon Ve Marka Danışmanlığı’nın ulusal ve uluslararası platformda bu denli bilinir olmasını ispatlar nitelikte!

Towerlife Yönetim Kurulu Başkanı Selen Deniz; ‘Markasını büyütmek ya da franchise ile buluşturmak isteyenlerin ilk tercihi Towerlife Perakende Lokasyon ve Marka Danışmanlığı, tüm Türkiye’yi kaplayan operasyon ağı ile Edirne’den Hakkâri’ye bütün markaların hizmetinde! Yatırımınız ister yurtdışında ister yurtiçinde her zaman emin ellerde’ dedi.