HEDEFİMİZ TURİST GELEN HER YERE BİR CAFE ITALIANO AÇILMASI

Haberin tarihi: 4.04.2022 17:04:46

Cafe Italiano Franchise/Bayilik

Cafe italiano Franchise Fırsatı için tıklayınız...

Cafe Italiano Franchise/Bayilik

Oğuz Şenol Cafe İtaliano Yönetim Kurulu BaşkanıSektörün Duayenlerinden “Cafe İtaliano” Yönetim Kurulu Başkanı, Oğuz Şenol, Kazandıran İş Modeli ve Düşeş Formülünü anlatıyor; 

Grubumuz 2020 senesi Şubat ayında yaptığı basın toplantısı ile “Cafe İtaliano” Franchise sistemini oluşturduğunu açıklamış ve pandemi süresince 3 Franchise cafe/ restoran açılışı yapmıştır. Franchise sektörüne 1 senelik grup analiz ve çalışması sonrası girilmiş; bu 1 senelik çalışma esnasında food cost, menü analizi, inşaat ve dekorasyonun en uygun maliyetler ve ürünler ile oluşturulması, efektif eleman  sayısı, çalışma saatleri ve eğitim gibi konularda üst standartlar ile en uygun ve efektif sistemi meydana getirmiştir.

Adına “Düşeş Formülü” koydukları modelden bahseden Şenol; “Cafe İtaliano” yatırımcımız için en net formül ve tariftir: Lezzet+Fiyat Avantajı+Düşük Maliyet+Düşük Risk(Yatırım)+Yüksek Kar Marjı+Yatırımın en hızlı geri dönüşü = “Cafe İtaliano”
Bu model ile yatırımcılarımıza yüksek kar sunuyoruz. Biz karşılıklı kazanabileceğimiz, birlikte büyüyeceğimiz bir sistem oluşturduk” dedi.

 “Asıl çıkış noktamız yaşanılan ekonomik krizdir. Diyeceksiniz ki tersi olmalı, ancak günlük nakit ile sirküle olan ve sektörde yatırımcının az bir yatırımla, misafirin çok uygun bir fiyat ile çıkabileceği, dekorasyonuyla, hizmetiyle, 4/4 lük kazandıran bir sektör boşluğu olduğunu gördük. Ve tüm sistemi yatırım giderlerinden kar marjına, kira ve çalışan sayısından tutun da menü içeriği ve  food cost’a ( yiyecek maliyetine) kadar bu kriz ortamına en uygun projeyi  “Cafe İtaliano”  Franchise sistemi altında birleştirdik”.

Cafe italiano franchise bayilikNeden “Cafe İtaliano” markasının, kriz zamanlarında bile öne çıktığını ise şöyle açıklıyor: “18 milyonluk bir şehir ve 80 milyonluk bir ülkedeyiz. Bunun için franchise ile büyüme yoluna girdik. İtalyan turistler geliyor, tam puan alıyoruz, soslarımızın İtalyan bir aşçı tarafından yapılıp yapılmadığı soruluyor. İşimizi fazlasıyla ciddiye alıyoruz. “Cafe İtaliano” menü ve dekorasyon çalışmalarını en üst düzeyde, arzu ettiğimiz Trattoria dizayn ile oluşturmak adına İtalya’yı defalarca ziyaret edip, çalışmalar yaptık. Her ülkeden turistler misafir portföyümüzün ciddi bir kısmını oluşturuyor; bu şekilde ülkeye döviz girişine de katkı yapıyoruz. Bu yılki hedefimiz;  ilk etapta hedefimiz turist gelen her yere bir Cafe Italiano açılması ve nüfusun daha yoğun olduğu, dışarıda yemek yeme kültürünün oturduğu büyük kentlere yönelmek. Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir, Eskişehir, Mersin ve Trabzon hedef kentlerimiz. Arzumuz lezzetlerimizi tüm Türkiye’ye ulaştırmak. Yurt dışında da büyüme hedeflerimiz var. Avrupa ve Orta Doğu ilgilendiğimiz coğrafyalar. Bu bölgelerde şu anda önemli yatırımcılarla temas halindeyiz. 

cafe italiano şişli şubesi şefi savaş usta
Şisli   Cafe İtaliano şubesinin
tecrübeli Şefi, Savaş Usta: 


“Türk misafirlerimizin dışında, yabancı turistler de restoranlarımızı ziyaret ediyor; bu bize daha farklı bir sorumluluk da veriyor; İtalyan mutfağının, Türkiye’de de beğenilmesi bizi mutlu ediyor. İtalyan Mutfağı, uzman ve iddialı  olduğumuz bir alandır” dedi. 

franchise müdürü kamil çelikMarkanın Franchise Müdürü Kamil Çelik:

“Şu anda ülkemizde ‘mezo’ yani orta segmentte olan tek İtalyan cafe/restoran zinciri, “Cafe İtaliano”dur. Mezo concept’de misafirimiz restoranımıza geldiğinde ne fast food  tarzı ne de üst fiyat segmentli ve harcama bütçesinin çok yüksek olacağı menü fiyatları ile değil, çok lezzetli ve porsiyonu doyurucu İtalyan lezzetlerine ulaşabileceği bir atmosfer ile karşılaşacaktır. Markamız, ürün ve hizmet kalitesi, mimarisi ve  hijyen standartları ile misafir memnuniyetini en üst seviyeye  çıkarır. 

Genel olarak cafe-restoranlarımız;  İtalyan ‘’Trattoria’’ tarzı  rahat ve huzurlu dekorasyona sahip, menüsü İtalyan spesyalitelerinin yıllar içerisindeki tecrübe ve eğitimi  ile oluşturulmuş, servis kalitesi, hijyen, satınalma, stoklama, yiyecek maliyeti gibi konularda yıllar içerisinde uzmanlaşmıştır.” dedi.

Cafe Italiano Franchise/Bayilik

Cafe italiano Franchise Fırsatı için tıklayınız...

Cafe Italiano Franchise/Bayilik

 

cafe italiano franchise bayilik

cafe italiano franchise bayilik