Reis Döner Bayilik Fırsatları - "Dönerde Yeni Rota"

Haberin tarihi: 15.04.2022 16:04:40

Reis Döner Franchise Şartları ve başvurmak için tıklayınız...

Reis Döner olarak gıda sektöründeki faaliyetlerimize başladığımız ilk günden bu yana lezzeti, kaliteyi, hijyen ve sağlık standartlarını ön planda tutuyoruz. 

Reis Döner FranchiseReis döner 2016 yılında Mehmet MERCAN tarafından kurulmuş 51 Şubesi 520 çalışanı 2500 metre² üretim tesisi ile döner sektöründe faaliyet göstermektedir . Mehmet MERCAN  dönerin sadece bir yemek olmadığını fark eden ve bu konuda sektörün ilk ve tek derneğini kuran ve dernek çatısı altında döner sektörünün iyileştirilmesi bakımından devamlı projeler yapan geleneksel ürün adı başlığıyla tescilleyerek Ülkemize kazandıran ve kadim bir tarihi olan geleneksel dönerimizi kültür miras ulusal envantere kaydını yaptıran meslek standartlarını belirleyen bir gönül insanıdır. Reis döner deneyimli kadrosuyla döner sektöründe kısa bir zamanda büyük başarılar elde etmiş sektöre bir kalite ve bir standart götürmüştür. Geleneksel dönerimizin gerek ülkemizde gerekse dönerin olduğu tüm dünyada haklarına sahip çıkmak sorunlarına çözüm üretmek İçin çalışmalar yürütmektedir. 

Reis Döner Bayilik Şartları

Reis Döner bayilik almak isteyen girişimcilerimizden restoranlarının 30 - 100 metrekare arası alana sahip olmasını istiyoruz. Ayrıca restoranlarımızın dükkanların, iş merkezlerinin yoğun olarak bulunduğu lokasyonlarda, araç ve yaya trafiğinin fazla olduğu lokasyonlarda açılmasını talep ediyoruz. Bayilik alacak girişimcilerimizin markamızın hijyen ve temizlik standartlarına uygunluğu ile müşteri memnuniyetine önem vermesini önceliğimiz olarak kabul ediyoruz.

Reis Döner FranchiseReis Döner bayilik almak isteyen girişimcilerimizin yaklaşık 500.000 TL civarında yatırım maliyetini karşılaması gerekiyor. Ancak kurulum maliyetinin seçilen dükkanın metrekaresine göre değişmesi gibi nedenlerden dolayı kesin bilgi almak isteyen girişimci adaylarımızın markamız ile iletişime geçmelerini öneriyoruz. Bayilik alan girişimcilerimizden reklam katkı payı ve gelirden pay almıyoruz.

Markamızdan bayilik almak isteyen girişimcilerimiz bayilik taleplerini markamızın web sitesindeki başvuru formunu doldurarak iletebiliyorlar. Talepleri tarafımıza ulaşan bayi adaylarımız için ön değerlendirme sürecini başlatıyor ve markamızın bayilik koşulları ile ilgili detaylı bilgilendirme yapıyoruz. Bayi adayımızın ve seçtiği lokasyonun markamız tarafından uygun bulunması, karşılıklı olarak tüm şartlarda anlaşmaya varılması durumunda bayilik sözleşmemizi imzalıyoruz.

Reis Döner Franchise

Reis Döner FranchiseReis Döner Bayilik Avantajları

Reis Döner bayilik alan girişimcilerimiz hizmet anlayışı ile sektörün lideri olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen bir marka ile çalışma fırsatını elde ediyorlar. Ortalama kar marjımız % 30 civarında olup işletmelerimizi 30 gün içerisinde hizmet vermeye hazır hale getiriyoruz. Bilgimizi ve deneyimimizi bayilik alan girişimcilerimiz ile paylaşıyor, sektörde zirveye ulaşmak için bayilerimizin çıkarlarını ön planda tutan bir anlayışı benimsiyoruz. Bayilerimiz kalitesi ve lezzeti tescilli ürünlerimiz, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımız ve ekonomik fiyatlarımız sayesinde müşterilerini hızlı bir şekilde artırabiliyorlar.


Reis Döner FranchiseReis Döner Bayilik Destekleri


Reis Döner bayilik alan girişimcilerimize yer seçimi konusunda destek oluyor, yaptığımız fizibilite çalışmaları ile en karlı lokasyonu seçmelerine ve karlı bir işletmeye sahip olmalarına katkıda bulunuyoruz. Markamız konseptine uygun olacak şekilde işletmenin dekorasyonu yapılırken marka merkezi olarak personel temini ve eğitimi konularında bayilik alan girişimcimize destek sağlıyoruz. Bayilik alan girişimcimizin işletmesinin açılışına kadar olan sürede markamız merkezi operasyon ekibi aracılığı ile tüm süreçleri denetliyor ve gerekli yönlendirmeleri yapıyoruz.

Siz de giderek genişleyen, sadık müşteri kitlesini ve gıda sektöründe sahip olduğu pazar payını artıran

Reis Döner FranchiseReis Döner ailesinin bir parçası ve kendi işletmenizin sahibi olmak için markamızın internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak bayilik koşullarımız ile ilgili detaylı bilgi edinebilir ve bayilik taleplerinizi iletebilirsiniz.

Reis Döner Franchise Şartları ve başvurmak için tıklayınız...