Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

1453 Osmanlı

Yatırım Bütçesi:
Min:1.000.000 - Max:2.000.000 tl

Şehzadeler Kenti Manisa’dan yola çıkarak, Türk Mutfağının lezzetini önce tüm Türkiye ardından dünya ile buluşturmayı kendisine ilke edinen 1453 Osmanlı, kısa sürede büyüyen ailesi ile birlikte bu hedefini gerçekleştirmeye devam etmektedir. Osmanlı’nın büyüleyici konseptini günümüzün koşullarına uygun bir hale getirerek, geleneksellikle modernizmi çağdaş bir çatı altında harmanlayan 1453 Osmanlı, kültürün gücünü mutfakta en doğru şekilde kullanarak misafirlerine eşsiz deneyimler yaşatmaktadır. 1453 Osmanlı dünyaya ve Türkiye’ye köklerinden gelen lezzeti 21. Yüzyıla uygun bir biçimde sunarken, her geçen gün artan şube sayısıyla markanın köklerini de sağlamlaştırmakta ve geleceğe sağlam adımlar atarak büyümeye devam etmektedir.

1453 OSMANLI VE FRANCHISE SİSTEMİ 1453 Osmanlı, tüm dünyada kabul görmüş ve bugün geleceğin sistemi olarak anılan, en az riskle çalışma olanağı tanıyan Franchise Sistemi ile çalışmaktadır. Franchise sisteminin sunduğu avantajlardan marka adına olabilecek en üst seviyede faydalanan 1453 Osmanlı, “Şehzadeler Kentinden Tüm Dünyaya” sloganı ile yüksek kaliteyi ve lezzeti hizmet anlayışından ödün vermeden tüm misafirlerine sunmayı hedeflemektedir. Kısa sürede sektörde yakalanan başarının sürekliliğini sağlamak adına 1453 Osmanlı, özveri ile çalışmaya devam etmekte ve her geçen gün ailesine yeni bir üye katarak kalitesini ve lezzetini tüm dünyaya kanıtlamaktadır. NEDEN 1453 OSMANLI Oldukça değerli markaların kurucuları tarafından tutku ile yaratılan 1453 Osmanlı, tecrübenin, tutkunun ve kalitenin birleşiminden oluşmuştur.

Tecrübenin getirmiş olduğu tüm avantajları sonuna dek kullanan 1453 Osmanlı, deneyimli operasyon ekibinin özverili çalışmaları sayesinde her şubesinde standart lezzeti yakaladığı gibi kalite konusunda asla ödün vermeden çalışmaktadır. Eğitim departmanımız sürekli gelişen ürün yelpazemizi ve hizmet kalitemizi en iyi şekilde yönetip tüm çalışma arkadaşlarımızla bu bilgileri aktarmak için omuz omuza çalışmaktadır. Ürünlerimizin tamamı belgeli, güvenilir, tesis kalitesi yüksek, ülkemiz ve dünya standartlarına uygun üretim yapan iş ortaklarımızdan sağlanmaktadır. Bağımsız bir şirket tarafından aldığımız ‘’Gizli Müşteri’’ hizmeti ile ürün ve hizmet kalitemizi sürekli olarak üst seviyede tutmak için raporlamalar yapılarak, kalite ve lezzet her daim kontrol edilmektedir.

Son güncelleme tarihi: 18 Kasım 2019 03:47

Yatırım Bütçesi

1.000.000 - 2.000.000 tl

Bayi/Franchise Adedi

46

Sağladığı İstihdam

20

Ortalama Kâr Oranı

%25 - %35

Kârdan Alınan Pay

%5 + %2

Bayi/Franchise Hedefi

2020 yılı için 15 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

1900

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

1453 Osmanlı