Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Burger Yiyelim

Yatırım Bütçesi:
Min:300.000 - Max:350.000 dolar

Keban Et 1976 yılında Keban Kasap olarak kuruldu. Butik bir kasap olmasına rağmen müşterilerine sunmuş olduğu ürünlerin katkısız ve lezzetli olmasından dolayı kısa sürede 'Et Ustası' ünvanının aldı. 41 yıldır iş hacmi, ürün yelpazesi, müşteriler, çalışanlar kısacası bir çok şey değişti. Ancak değişmeyen tek şey Keban Et'in sunduğu et ve et ürünlerinin lezzeti idi.

Keban Kasap müşterilerinden aldığı talepler ile kalitesini hiç bozmadan büyüyebilen nadir et üreticilerindendir. İlerleyen yıllarda gücünü müşterilerinin sadakat ve övgülerinden alarak üretim bandını genişletti.

İstanbul'un en köklü kasapları arasında yer alan Keban Kasap şu anda üretimine 1500m2 kapalı alana sahip Keban Et Entegre tesislerinde devam etmekte.

Yakın zamana kadar sadece pişirmeye hazır et ürünleri üretmesine rağmen 'Et Ustası' ünvanına yakışır bir şekilde tüketime hazır, pişirilmiş et ürünleri üretmeye başladı. Halkımızın gerçek et, katkısız lezzeti tatması için Et Yiyelim markasını oluşturdu. Bu marka çok kısa sürede halkın beğenisini kazandı. Et Yiyelim lokantalarında, kendine has lezzetleri içerisinde barındıran ürünleri ile müşterilerin vazgeçilmezi arasında yer aldı.

Keban Et her zaman samimi aile kasabı çizgisinin yanında, modern gelişimlere de önem veren bir firma olmuştur. Bu kimliğiyle 2016 yılında yerli burger projesi ile Burger Yiyelim markasını oluşturdu. Burger Yiyelim'in farkı %100 katkısız %100 dana etinden yapılan burgerleri oldu.

Kazandır kazan iş modeli ile yatırımcılarının gözdesi olan markamızın bizi en çok sevindiren özelliği şudur ki; toplamda 44 şubenin 32 si franchise ve bu franchise şubelerin yatırımcı sayısı toplam 10 kişi. Yani Burger Yiyelim sisteminde ki yatırımcı başına 3.2 adet şube düşmektedir. Ayrıca Burger Yiyelim markası bugüne kadar hiçbir şekilde mağaza kapatmamış , taşımamış ve devir etmemiştir. Lokasyon analizi ve belirlenmesi ile başlayan 
 

Son güncelleme tarihi: 27 Şubat 2024 10:43

Yatırım Bütçesi

300.000 - 350.000 dolar

Firmaya Ait İşletme Adedi

12

Bayi/Franchise Adedi

32

Ortalama Kâr Oranı

%18 - %25

Kârdan Alınan Pay

%3

Bayi/Franchise Hedefi

2024 yılı için 85 yeni franchise

Sektör

Gıda / Fast Food

Kuruluş Yılı

2016

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Burger Yiyelim