Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Sait İskender - Döner

Yatırım Bütçesi:
Min:100.000 - Max:250.000 tl

Sait İskender markasıyla 40 yılı aşkın süredir Laleli, İstinye ve Kasımpaşa, Sait Döner markası ile ise Sirkeci ve Şirinevler olmak üzere toplam 5 şubemizle hizmet vermekteyiz.

Etlerimiz Balıkesir, Bandırma ve Gönen bölgelerinden özenle seçilmekte, helal kesim kuralları çerçevesinde, veteriner hekim kontrolünde, modern entegre tesislerde kesilmektedir. Etlerimiz soğuk zincir kırılmadan et işleme tesisimize ulaştırılmaktadır. Sebze çeşitlerimiz Yalova bölgesinden, bakliyat ürünlerimiz ise markalaşmış işletmelerden temin edilmektedir.

34-G-1243 Numaralı İmalat Onay Belgesine, 10 ton işleme kapasitesine sahip et işleme tesisimizde ve tüm restoranlarımızda ziraat mühendisi ve gıda mühendisi denetiminde hijyen ve gıda güvenliği sağlanmaktadır. Stoktaki malzemelerimiz 'Gıda Muhafaza Güvenliği Yönetimi' sistemine göre muhafaza edilmektedir. Eksiksiz hizmet anlayışı ile mesleğimize ve ticari yaşama duyduğumuz saygı nedeniyle Firmamıza ait ISO 22000 (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi), ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi) ve Helal Gıda Sertifikaları bulunmaktadır.

Restoran hizmetleri kapsamında yarım asırlık tecrübe ve birikime sahip olan işletmelerimiz müşterilerine sunduğu en iyi kalite ve en iyi hizmet anlayışı ile sektöründe markalaşmayı başarmış olup; Sait, Sait Efendi, Kebapçı Sait, Sait Et Lokantası, Sait Bey, Sait Döner, Sait Lahmacun, Yanakçı, Lafresh ve Hatun Mantı ibareli tescilli markalara sahiptir.

Son güncelleme tarihi: 09 Mart 2022 03:13

Yatırım Bütçesi

100.000 - 250.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

5

Sağladığı İstihdam

12

Ortalama Kâr Oranı

%40

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 20 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

1978

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Sait İskender - Döner