Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Pastannecim

Yatırım Bütçesi:
Min:1.000.000 - Max:1.500.000 tl

Pastannecim ‘bu işte bir anne eli var’ sloganıyla 2013 yılında başladığı tatlı macerasını ilk günkü heyecanını kaybetmeden, her güne bir yenilik ekleyerek devam ettiriyor. Pastannecim hayaller kadar yaratıcı, anne eli değmiş gibi lezzetli, deneyimli heykeltıraş ve seramik sanatçılarından oluşan kadrosunun elinden çıkmış gibi özenli pastalarıyla pasta yapmayı bir sanata dönüştürüyor. Ev yapımı tadında özel vitrin pastaları, kurabiyeleri, cupcakeleri, tasarım pastaları ve petifürleri hiçbir katkı maddesi kullanmadan doğal malzemelerle hijyenik ortamlarda üretiliyor. Pastannecim’in kendi fabrikasında günlük olarak ürettiği pastalar, unutulmaz anlarınızı tatlandırıyor, lezzetiyle tebessüm ettiriyor. Güler yüzlü hizmeti, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan prensibiyle müşterilerinin severek takip ettiği masalsı bir dünyayı ayaklarınıza seriyor. Kısa zamanda büyük işlere imza atan Pastannecim lezzetiyle olduğu kadar gözlere de hitap eden vitrin pastalarıyla satış rekorları kırıyor. Tatlı serüvenine Ankara’da başlayan Pastannecim, franchise sistemi ile kısa zamanda büyümeyi ve Türkiye’nin her köşesine yayılarak başarıya ulaşmayı vazife biliyor.

HER ŞEY HAYALLERLE BAŞLADI
Pastannecim, hayallerden ilham alarak çıktığı yolculuğunda, özel anlarınızı lezzetli bir dilimle tatlandırmak için mutluluğu bir kutuya sığdırır ve misafirlerine mutlu anlar yaşatmayı amaç bilir.
Pastannecim, tüm özel günlerinizde, sevgiyle tasarlanan pastalarla yanınızdadır. Çocuğunuzun
ilk doğum gününde, neşeli pastanın mumlarını kocaman bir gülümsemeyle beraber üflerken, ikinizin hikayesiyle süslenmiş düğün pastasından kesilen ilk dilimi eşinize heyecanla uzatırken, en yakın arkadaşınız, hediye ettiğiniz doğum günü pastasının kremasından muzur bir ifade eşliğinde bir parmak çalıp yanağınıza kondururken, unutuldu sandığınız yıl dönümünüzde sevgiliniz, size olan aşkını anlattığı pastasıyla kapınızda ansızın belirdiğinde, iş arkadaşlarınızın terfi zamanı aldığı pastayı tüm ekiple cömertçe paylaşırken...
Pastannecim, özel günlerinizi unutulmaz kılmak için Ankara’nın en iyi pasta ustaları ve uzman heykeltıraşlarla hayallerinizi şekillendirmek için çalışır. Özel günlerinizi unutulmaz anlara dönüştürmek için siz hayallerinizi fısıldayın, Pastannecim tasarlasın!

Pastannecim, tatlı kurumsal kimliği, taze, günlük, lezzetli ürünleri, girişimcilerin yatırım bütçelerine uygun ve karlı yapısı ile sürdürülebilir bir iş ortaklığı vaat etmektedir.

FRANCHISE ADAYLARIMIZ NASIL OLMALI?
• Girişimci ruha sahip,
• Yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip,
• Marka ruhuna uygun yönetim becerileri gelişmiş,
• Yeniliklere acık ve vizyonu gelişmiş,
• Zamanını ve enerjisini markamızı geliştirmek için kullanacak adaylar aramaktayız.

Bilgi Alma; Pastannecim franchisee adayları, telefon ve mail aracılığı ile bilgi alabilir.
Başvuru; Franchise adayları, başvuru için başvuru bilgi formunu doldurur.
Ön Görüşme; Başvuru yapan adaylardan uygun profile sahip olanlar, ön görüşme için şirketimize davet edilir. Adaylardan iş planı istenir.
Aday Seçimi; Franchise adayları değerlendirilerek girişimci ruha sahip, markamıza değer katacak, yeniliklere açık ve işinin başında bizzat duracak adaylar arasında seçim yapılır.
Lokasyon; Franchise adayı, şirketimiz yetkilileri tarafından önerilen veya kendi belirlediği bir lokasyonu tespit eder. Lokasyonun fiziki ve ticari koşullarının denetimi, şirket yetkilileri tarafından yapılır.
Sözleşme; Franchise sözleşmesi 5 yıllık süre için imzalanır.
Kiralama ve Proje Uygulama; Doğru lokasyonun kiralanmasından sonra inşaat suresi 45 gündür.
Eğitim; İşletmenin inşaat süreci devam ederken franchise alan kişi, şirketimiz yönetim kadrosu tarafından personel seçimi ve eğitimi konusunda desteklenir. En az 2 haftalık teorik ve pratik
eğitim sureci başlar.
Açılış; Ek olarak; açılış operasyonunda ana firma desteği sağlanır.

FRANCHISE MODELİ
• Karlı Franchise Sistemi
• Tek Tip Mimari Konsept
• Düşük Yatırım Maliyeti
• 7/24 – 365 Gün Franchise Desteği
• Taze, Doğal ve Günlük Üretim Bandı
• Urun ve Hizmet Standardı
• Profesyonel Yönetim Anlayışı
• Sektördeki Büyüme Hedefleri
• Eğitim Desteği
• Profesyonel Reklam ve Pazarlama Desteği
• Sürekli Yenilenen ve Güncellenen AR-GE Sistemi
• %100 Müşteri Memnuniyeti Politikası

 

Son güncelleme tarihi: 07 Nisan 2023 02:43

Yatırım Bütçesi

1.000.000 - 1.500.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

Belirtilmemiş

Bayi/Franchise Adedi

23

Sağladığı İstihdam

150

Ortalama Kâr Oranı

%45-%50

Kârdan Alınan Pay

Alınmıyor

Bayi/Franchise Hedefi

2023 yılı için 20 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

2013

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Pastannecim