Schnitzel Landmann Franchise ile Lezzet ve Karlılık Bir Araya Geliyor! - "Schnitzel Landmann'a katılarak kendi başarı hikayenizi yazın"

Haberin tarihi: 30.12.2023 14:12:01

Schnitzel Landmann Şartları ve başvurmak için tıklayınız...

Schnitzel Landmann franchise bayilik başvur

“Schnitzel Landmann” olarak Schnitzel’in anavatanı Avusturya’nın bu tarihi lezzetini herkesin tatmasını istedik. İlk şubemizi 2004’te Viyana-Landstraßehauptstrasse’de açtık. 

Schnitzel Landmann Franchise FırsatıGelen,geri bildirimler ise diğer şubelerimizi açmamızda bize büyük cesaret verdi.

2016 yılında Türkiye maceramız başladı. Markamızı tescilleyerek 2017’de Türkiye’deki ilk şubemizi Kadıköy Halitağa Caddesi’nde açtık.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında açtığımız yeni şubelerle hızla büyümeye devam ediyoruz. Bu büyümeyi yeni tarif ve menülerle de destekliyoruz. 

ÜRÜNÜMÜZÜN HİKÂYESİ 
İtalya’da dönemin hekimleri, soylu ailelere toz zerreciği kadar ince altın tozunun insan sağlığına faydalı olduğunu tavsiye etmeleri üzerine, şehrin soylu kesimi pişirdiği etlere gerçek altın tozu serpmeye başladılar. İnsan sağlığına iyi geldiğine inanılan bu yöntemin kullanılması toplumda alt ve üst gelir grupları arasındaki gerilimi arttırınca sadece soyluların yediği bu yemek 16. yüzyılda İtalya’da yasaklanmıştır. 

Scnnitzel Landmann Franchise Fırsatıİtalyanlar, ilgi gören bu pişirme yöntemi yasaklandıktan sonra aynı altın sarısı görünümünü ekmek kırıntısı ve yumurta sarısına bulayıp kızartarak elde etmeye çalışmışlardır. Milano’da görevli ve bu lezzeti deneyimleyen Avusturyalı General Josef Wenzel Radetzky, ülkesine döndüğünde kraliyet aşçılarına bu yemeği tarif ederek yapmalarını istemiştir.  Avusturyalı aşçılar, bu yemeği Viyana usulü yorumlayarak ekmek kırıntısı yerine un, yumurta ve galeta tozu, domuz eti yerine dana ve tavuk etini kullanarak Viyana usulü ilk Schnitzel'i ortaya çıkarmıştır. 

İNANCIMIZ  
Schnitzel Landmann, çok kısa bir sürede tüm Türkiye'de zincir mağazalar arasında yerini alıp bu başarısını dünyanın birçok ülkesine taşıyacaktır.

FIRSATLARIMIZ 
•Sadece schnitzel lezzetlerinin olduğu bir restoran olması,
•Schnitzel alanında tek olması, 
•Patentli ürünlerin olması, 
Schnitzel Landmann•Uluslararası bir marka olması, 
•Her ülkede "Restoran Zinciri" olarak açılabilir olması,
•Et, tavuk, hindi, balık, mantar, sebze vb. schnitzel çeşitleri ile her kitleye hitap eden ürün çeşitlerinin olması,
•Daha önce yediklerinizi unutturacak bir schnitzel deneyimi yaşatıyor olması.

Hızla büyüyen bu sektörde alışagelmiş yemekler yerine farklı lezzet arayışında olan tüketicinin talebine, “Schnitzel Landmann” şirketi birbirinden farklı lezzetleri ile en iyi şekilde cevap vermektedir.

Schnitzel Landmann Şartları ve başvurmak için tıklayınız...

Schnitzel Landmann franchise bayilik başvur