Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Burger Station

Yatırım Bütçesi:
Min:30.000 - Max:0 dolar

Burger Station Markası 2012 yılında kuruldu.

İlk şube Ankara Atlantis AVM’de açıldı.

2015 Yılında HEM GRUP GIDA A.Ş. tarafından yönetimi üstlenilen marka, 2016 Yılında TAURUS AVM’de ikinci şubesini açtı. BURGER STATION bir Amerikan Restoranıdır ve çalışanları lezzet ustasıdır.

“Türkiye’nin en iyi Lezzeti” sloganının altında bu yatmaktadır.  Tüm ürünleri %100 doğal et ürünlerden yapılıyor ve katkı maddesi kullanılmıyor. Tüm ekmek ürünleri restoranlarda lezzet ekibi tarafından yapılıyor.

BURGER STATION Markasını Lezzet Düşkünü Müşteriler Büyütüyor. Franchising yatırımcılarının yeni adresi BURGER STATION tescilli markası HOME MADE-EV YAPIMI lezzet merkezi olmak amacıyla 4 Yıl önce kuruldu. Amerikan Dinner tarzı lezzet severlerin vazgeçilmez adresi bugün “Türkiye’nin En İyi Lezzeti” adını kullanacak kadar ün saldı. Geçtiğimiz Haziran ayında özel bir konsept ile dekorasyonu yapılan ve müşterilerin bu yönü ile özel ilgisini çeken ikinci şubesi Ankara Taurus AVM’de açıldı. BURGER STATION markası adından anlaşılacağı gibi Hamburger uzmanıdır. Restoranda gelen müşteriler, tüm et menülerinden salatalara kadar ve tatlı çeşitlerine kadar bir çok şeyi bulmak mümkün BURGER STATION ekmeği ile meşhur. Tüm ekmekler restoranda yapılıyor ve pişiriliyor. Tüm ürünler %100 doğal et ürünlerden yapılıyor ve katı maddesi kullanılmıyor.

Lezzet Merkezi olarak tanımlanan markamız, Türkiye'de yeni şubeleri için yatırımcılarını arıyor. Restoran sektöründe yüksek kar ile marka bilinirliği yüksek bir marka ile iş yapmak isteyen yatırımcılar... BURGER STATION şube sahibi olmak ister misiniz? Hemen bizimle iletişime geçin.

Son güncelleme tarihi: 20 Kasım 2019 06:06

Yatırım Bütçesi

30.000 - 0 dolar

Firmaya Ait İşletme Adedi

2

Sağladığı İstihdam

37

Ortalama Kâr Oranı

%25-30

Kârdan Alınan Pay

Alınmıyor

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 15 yeni franchise

Sektör

Gıda

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Burger Station