Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Helis Draje

Yatırım Bütçesi:
Min:30.000 - Max:0 tl

Helis Draje Gıda San. Ve Tic.Ltd.Şti, draje teknolojisinde profesyonel, uzun yıllar  bu sektör üzerine yurtiçi ve yurtdışında eğitim almış uzman ekibi ile 2003 yılında  Küçükköy/ G.Osmanpaşa- İstanbul’da faaliyete başlamış ve çok kısa sürede çeşit ve  kapasitesini artırarak buraya sığmaz olmuştur.2008 yılı başlarında taşınmaya karar vermiştir. Şu anda firmamız İstanbul Avcılar’ da 2000 m2 kapalı alnda faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir. 

Tüm ülke insanlarımıza Drajeyi sevdirmek, tanıtmak, yedirmek hedefi  ve ‘DRAJE SANATIMIZDIR’ sloganı ile Draje üzerinde uzmanlaşmak üzere kurulmuş ve bundan dolayıda firma ismini Draje ibaresini kullanarak oluşturmuştur. 


Bugün Draje üreten firmaların çoğunluğu esasen çikolata üretmekte olup çeşit olsun diye yanında Draje de üretmektedir, HELİS DRAJE nin ise esas amacı Draje üzerinde uzmanlaşmak ve kendi kalitesini oluşturmak  için Drajenin yanında çikolata üretmektir. Teknolojiyi ve yenilikleri yerinde takip eden firmamız çok genç olmasına  rağmen bugün ülkemizde ve dünyada en çok çeşit ve farklı lezzetlerde draje  üreten firmalardan biri olup konusunda lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 Firmamız AR-GE ye önem vermekte olup Ülkemize yeni Draje çeşitlerinide kazandırmak üzere çalışmalar yapmaktadır.Firmamız kurulduğu günden itibaren hijyen ve HACCP kurallarına ve gıda kodeksine uygun üretim yapmaya özen göstermektedir.

Aradığınızı Bulacağınız Draje Dünyamıza Hepinizi Bekleriz......

Son güncelleme tarihi: 04 Eylül 2018 04:08

Yatırım Bütçesi

30.000 - 0 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

1

Bayi/Franchise Adedi

10

Bayi/Franchise Hedefi

250

Sektör

Gıda

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Helis Draje