Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Kahta Çiğköfte

Yatırım Bütçesi:
Min:5.000 - Max:15.000 tl

1990 yılı kışında, Levent meydanında bir seyyar araba ile başlayan serüvenimiz; 2000’li yılların başında ilk restoranımızı açmamızla devam etti. Müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine seyyar arabanın yetmeyeceği anlaşılınca firma kurucumuz Orhan GÜZELAYDIN, 2002 yılında ilk Kahta Çiğ Köfte restoranını aynı bölgede faaliyete geçirdi.

Güzellikler paylaştıkça çoğalırmış derler, bizim hikayemizin de başlangıç noktası bu oldu. Lezzetimizin kısa sürede geniş kitlelere ulaşması, tek bir satış noktasının talebi karşılayamamasına sebep oldu. Bu vesileyle Mecidiyeköy, Sarıyer, Büyükçekmece ve Küçükçekmece restoranları peşi sıra açıldı. Takvimler 2005’i gösterdiğinde ise ilk franchising başvuruları tarafımıza ulaşmıştı. İşte böylece, bayilik taleplerine cevap vermek isteyen firma yetkilileri KAHTA ÇİĞKÖFTE markasının kurumsal kimliğini oluşturarak ilk bayilikleri vermeye başladı. 2006 / 2007 yılları firmanın büyüme hızının en yoğun olduğu yıllardı. Bu zaman sürecinde kendi bünyesindeki şube sayısını 10 çıkaran şirketimiz 80’e yakın Franchising vermişti. Büyüme serüvenimiz 2011 yılında ADİL EL GIDA bünyesine katılmamızla birlikte, lavaş üretim tesisimizi ve çiğ köfte fabrikamızı kurarak daha güçlü bir şekilde devam etti.

Bugün, küçük bir el arabasından çıkıp azimle mitlik mertebesine yükselen Kahta Çiğ Köfte, Türkiye’nin dört bir yanında restoranlarını açmaya devam ediyor. Sarıyer kıyılarından Siverek vadisine kadar uzanan bir coğrafyada, 300’ün üzerinde restoranımızla bu muhteşem lezzeti sizlerle buluşturuyoruz.

Son güncelleme tarihi: 21 Mart 2019 02:47

Yatırım Bütçesi

5.000 - 15.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

23

Bayi/Franchise Adedi

300

Sağladığı İstihdam

60

Ortalama Kâr Oranı

%100

Kârdan Alınan Pay

Alınmıyor

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 60 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

2000

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Kahta Çiğköfte