Amerika Franchise Fuarları

AMERİKA RÜYASI ARTIK TÜRK MARKALARINA DAHA YAKIN

ABD pazarında markasının ismini duyurmak ve bu büyük pazardan pay alabilecek adımları atmak Türk markaları için uzun ve kısa vadede büyük önem taşıyor. Medyafors Fuarcılık, Dünya çapında büyük önem taşıyan, Franchise Expo South, Franchise Expo Midwest, New York International Franchise Fuarı, Franchise Expo West Amerika fuarlarının Türkiye’deki tek yetkili temsilcisi olarak çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Franchise Expo West büyük bir hızla gelişmekte olan Batı Amerika pazarı içinde her yatırım seviyesini destekleyen organizasyonların önde gelenidir. Uluslararası anlaşmalara imza atmak, batı dünyasında markasını tanıtıp, döviz bazında gelir sağlamak isteyen markalar için bu fırsat 5-7 Aralık 2019 tarihlerinde gerçekleşecek. Florida’nın Fort Laudardale şehrinde bu yıl 20-22 Şubat 2020’de sekizincisi yapılacak olan Franchise South Expo bölgedeki tek franchise fuarıdır.

Latin Amerika’nın en önemli franchise fuarı olan Franquicias Feria İnternational (FIF) her yıl olduğu gibi bu yıl da 5-7 Mart 2020’de Mexico City’de 30 binden fazla ziyaretçiyi ağırlayacak. Dünyanın en büyük franchise fuarlarından biri olan New York International Franchise Fuarı dünyanın birçok yerinden marka ve yatırımcının dikkatini çekmektedir. 28 – 30 Mayıs  2020'de New York, NY The Javıts Center'da düzenlenecek fuar, Türk markaları için önemli fırsatlar sunmaktadır. 2 gün boyunca ziyaretçilerin yerli ve yabancı yatırımcılar , marka sahipleri ve dünyaca tanınmış franchise konseptleriyle tanışma fırsatına sahip olacakları Expo Franquicas Guadalajara 19-20 Haziran 2020’de düzenlenecek.
 

Bayim Olur musun?