Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Lovenburg

Yatırım Bütçesi:
Min:250.000 - Max:280.000 tl

Antalya merkezli, yiyecek içecek sektöründe yaklaşık 20 yıldır olan, restaurant işletmeciliği yapmış ve halen catering hizmetleri yapmakta olan bir firmayız. Lovenburg markası ile bu işe hamburger sektörünün özüne dönmesi için girdik. Bildiğiniz gibi yeni markaların bir çoğu gurme burger adı altında, hamburgeri özünden saptırarak çok farklı malzemeler ile hamburger yapmaya başladılar.

Bizim amacımız gerçek hamburgeri çok fazla detaya girmeden ve olabilecek en lezzetli hali ile müşterimize vermektir. Bunun için de dana döş etinden hazırlanan kıymamıza sadece baharat ve tuz koyarak hazırladığımız özel köftelerimizi kullanıyoruz. Bunu özel üretim ekmek ve özel yapım soslarımızla destekliyoruz. Lovenburg anlam olarak Love and Burger’den türetilmiştir. O yüzden logomuzda kalp şeklinde hamburger kullanılmıştır. Akılda kalıcı, dengeli renkler ile yoldan geçenlerin dikkatini çekecek şekilde konseptimiz oluşturulmuştur. Franchise alan bayilerimize ürün ve lojistik desteği merkezden verilecektir. Meşrubatlar hariç tüm ürünleri kendi tesislerimizde üretiyoruz.

Ayrıca dükkanlarının projelendirme hizmeti ve uygulamanın kontrolü personelimiz tarafından yapılmaktadır. Konseptimizi uygulamak için 50 m2 iç kullanım alanı, 50 m2’de dış kullanım alanı olan bir dükkan yeterlidir. En önemli özelliklerimizden birisi de düşük maliyet ile çalışma imkanı sunmamızdır

 Başlangıçta mutfak 1, kasa 1, motorlu kurye 1 şeklinde 3 personel ile çalışılabilmektedir. Yüksek ücretli uzman bir aşçıya gerek yoktur, kısa bir oryantasyon eğitiminden sonra herkes hamburgerlerimizi hazırlayabilir.

Son güncelleme tarihi: 20 Kasım 2019 06:06

Yatırım Bütçesi

250.000 - 280.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

1

Bayi/Franchise Adedi

0

Sağladığı İstihdam

10

Ortalama Kâr Oranı

%30-%35 Net

Kârdan Alınan Pay

Cirodan %5

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 10 adet

Adres

Çağlayan mah.Bülent Ecevit bulv. 157-B Muratpaşa Antalya

Sektör

Gıda

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

ANTALYA - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Lovenburg