Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Baklavacı Ali Kemal

Yatırım Bütçesi:
Min:20.000 - Max:0 tl

Firmamız 1990 yılında Bağcılar/ İstanbul’da faaliyete başlamış, 2009 yılında Baklavacı Ali Kemal ünvanını alarak markalaşma yolunda hızla ilerlemiştir. Firmamız, baklava çeşitlerinin yanında kadayıf, şekerpare, tulumba ve su böreği de üretmektedir. Günlük 4000 tepsi üretim yapabilen tesislerimiz, Bahçelievler/ İstanbul, Safranbolu/Karabük ve Tekkeköy/Samsun’da bulunmaktadır. 

Önceleri yalnız pastaneler de üretilip satılmakta olan baklava ve diğer çeşitleri yoğun talep olmasından dolayı bugün büyük üretim tesislerine ihtiyaç duyulmuştur. Üretim tesislerinin çoğalmasıyla Pazar daha da genişleyerek artık pastanelerin yanı sıra marketlerde, lokantalarda, büfelerde, kantinlerde ve yemek şirketlerinde hizmete sunulmaktadır. Tabiki maliyetleri açısından önceleri yalnız tereyağlı baklavalar yapılırken bugün daha da düşük maliyetlere baklava üretilmektedir. Firmamız, Baklavacı Ali Kemal olarak her iki alanda da hizmet vererek geniş dağıtım ağıyla önde gelen isimler arasında yerini almaktadır. 
Merkezi İstanbul'da bulunan firmamız buradan İstanbul içi, Edirne, Tekirdağ, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu ve tüm ilçelerine günlük yada iki günlük şeklinde donanımlı logolu araçlarıyla hizmet götürmektedir.Ayrıca firmamız bu bölgelerde bayilikler vererek daha kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir. Bu düşünce ile firmamizı arayan müşterilerimize gerekli kolaylıklar sağlanmaktadır.

2012 yılında Samsunda üretime başlayan firmamız buradan Ordu, Giresun, Sinop, Amasya, Tokat, Çorum, Sivas ve tüm ilçelerine hizmet götürmektedir.
Son olarak 2013 yılında Karabük’te üretime başlayan firmamızdan Kastamonu, Zonguldak, Bartın, Çankırı ve tüm ilçelerine hizmet götürmektedir. 
Müşterilerimiz, sipariş verdikleri ürünleri ister ıslak, ister kuru zamanında teslim alabilmektedirler. Firmamız müşterilerimizin her türlü öneri ve görüşlerine açıktır. Daha kaliteli üretim ve daha kaliteli yaşam için çalışmak dileğiyle,

Son güncelleme tarihi: 23 Aralık 2019 10:47

Yatırım Bütçesi

20.000 - 0 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

3

Bayi/Franchise Adedi

0

Sağladığı İstihdam

90

Ortalama Kâr Oranı

%15-%20

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 10 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

2010

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

İSTANBUL - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Baklavacı Ali Kemal