Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Balon Evi

Yatırım Bütçesi:
Min:175.000 - Max:200.000 tl

Balonevi, Eylül 2001'de kuruldu 
Ürün kalitesi, rekabetçi fiyat politikası ve zamanında teslimat prensiplerinden hiç ödün vermedik. Benimsediğimiz "Müşteri Memnuniyeti" ilkesi ile sektörde lider konuma geldik. 

Nitelikli ve Teknolojide İddialı Üretim 

Avrupa standartlarındaki üretim kalitemiz ile çeşitli ebat ve şekillerdeki ürünlerimizin yanı sıra dünyada yeni, Türkiye'de tek olan dört renk serigraf baskı teknolojimize, kısa süre önce çepeçevre baskı teknolojisini de ekledik. 

6" balondan 45" jumbo balona, 12" kalp'ten, punch balona kadar tüm imalatımız dünya standartlarında olup doğal lateksten imal edilmektedir. Şimdilik aylık 12 milyon adetlik üretim kapasitemizin yanında, 7.5 milyon adetlik serigraf baskı kapasitesine sahibiz. Dünyada 4 renk hassas ve çepeçevre serigraf baskı teknolojisine sahip nadir firmalar arasında yer alıyoruz. 

Balonevi’nde, kendi bünyemizdeki araştırma-geliştirme çalışmalarımız ve Tübitak Teknoloji Geliştirme Projesi destekleri ile ürettiğimiz “Suyla Açmalı Tam Otomatik Balon Üretim Makinamızda” dünya standardlarında üretim yapıyoruz. Özellikle, halk arasında protein alerjisi olarak bilinen duruma sebep olan Nitrozamine, modern üretim ekipmanlarımız sayesinde kritik seviyenin çok altında gerçekleşmektedir. 

Balon üretiminde ve serigraf baskı teknolojisinde “dünya teknolojisinin bir adım önünde olmak” iddiasına sahibiz. 


Zengin Çeşit ve Yenilikçi Yaklaşım

Balon dekorasyonu yapan tüm müşterilerimizin ihtiyacı olan “balon gazı”, “kup-çubuk”, “elektrikli ve plastik balon şişirme ekipmanları”, “temalı ve temasız folyo balonlar”, ”özel şekilli lateks balonlar”, “PVC gökyüzü balonları”, ” yer balonları”, “fly tüpler”, “parti ürün ve aksesuarları” nı Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesisimizde üretiyor, gerektiğinde ise yurt dışından temin ediyoruz. 

Balonevi’nde balon kadar eğlenceli bir başka ürün daha üretilir; köpük balon. Köpük balonları, sıvı dolum, kapak kapatma, etiket yapıştırma ve toplama tamburundan oluşan makinamızda üretmekteyiz. Üretim ilkelerimiz arasında ilk sırada yer alan insan sağlığına saygı düsturuyla, köpük balonlarımızın sıvısında kullanılan tüm kimyasallar için ayrı ayrı analiz sertifikaları aldık. Karışımları sonrasında da gerekli standardlara uygunluğu için test ve analizleri titizlikle yapmaktayız. 

Baskılı balonda farklılık yarattığımız “çaça balon” yenilik arayışımızın bir ürünü. Patentli ürünümüz “tek parça balon çubuğu” da öyle. 

Son güncelleme tarihi: 11 Nisan 2019 04:32

Yatırım Bütçesi

175.000 - 200.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

1

Bayi/Franchise Adedi

20

Sağladığı İstihdam

113

Ortalama Kâr Oranı

%60

Kârdan Alınan Pay

Alınmıyor

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 30 yeni franchise

Sektör

Eğlence

Kuruluş Yılı

2001

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Balon Evi