Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Beyaz Ev Restaurant & Döner

Yatırım Bütçesi:
Min:200.000 - Max:300.000 tl

Türkiye’de dönerin markası olmak ve Türk mutfağının en güzel yemeklerinden olan dönere hak ettiği değeri katmak hedefiyle yola çıkan Beyaz Ev; sektörde kısa sürede pek çok döner satış noktası ile tüketicilerin beğeni ve takdirini kazanmıştır.

Yaprak Dönerin keyfini yaşatmak, birbirinden leziz, hiç bir yerde olmayan değişik tatları sizlere sunmak BEYAZ EV' in olmazsa olmazlarıdır.!

KALİTE POLİTİKAMIZ

Beyaz Ev; damaklarda unutulmaz lezzetler bırakarak tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır. Hijyenik ortamda kaliteli ürünler üreten Beyaz Ev pek çok satış noktası ve franchising noktalarında sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyor...

FRANCHISING NEDİR?

Franchise (veya franchising), bir sistem ve markanın imtiyaz hakkı sahibinin, belirli süre, koşul ve sınırlar içinde, işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli disiplin ve destek sağlayarak, belirli bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistem ve markasını kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve sürekli bir iş ortaklığıdır.

ADAYLARDA ARANAN ÖZELLİKLER

Beyaz Ev olarak, girişimci bir ruha sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olup, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen işletmeci franchise adayları tercih edilmektedir.

DESTEK HİZMETLERİ

İşletmecilerimize, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

Son güncelleme tarihi: 21 Mart 2019 02:53

Yatırım Bütçesi

200.000 - 300.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

4

Bayi/Franchise Adedi

7

Sağladığı İstihdam

150

Ortalama Kâr Oranı

%30 - %35

Kârdan Alınan Pay

AYLIK CIRODAN %5

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 10 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

1993

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

SAMSUN - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Beyaz Ev Restaurant & Döner