Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Biev

Yatırım Bütçesi:
Min:390.000 - Max:400.000 tl

1984 yılında açılan ilk züccaciye mağazası ile temelleri atılan Biev, doğuşu sayılabilecek bu ilk adımdan sonra ev - yaşam kültürünün gelişmesi ve zenginleşmesi yönünde sürdürdüğü çalışmaları ve yarattığı öncü markalarının ardından 2007 yılında kuruldu. 

Biev, kendisine ait mağazaları,  franchise mağazaları ve online alışveriş sitesi ile seçkin bayi ve satış noktalarında kişiye özel ve keyifli alışveriş deneyimi sunarken, ev-yaşam trendlerine yön veren yenilikçi bakış açısı ile sıcak ve huzurlu alanlar yaratıyor.

Hayattaki duruşunu, motivasyon kaynaklarını evi ile paylaşanlara yönelik mobilyadan aksesuara, aydınlatmadan ev tekstil grubuna geniş bir yelpazede dekorasyona dair pek çok farklı tarz ile müşterilerine yaratıcılıklarını ortaya çıkaracak fikirler sunan Biev, bugün milyonlarca evde dekorasyon zenginliği yaratıyor.

 ‘’Hayalinizdeki gibi Biev’’ mottosu ile kendi stilini yaşam alanlarına yansıtanların vazgeçilmezi olan Biev, özgün bakış açısı, trendlere göre şekillendirdiği ürün çeşidi ve dekorasyona yönelik yaratıcı fikirlerinin yanı sıra güçlü marka kimliği ile dünya markası olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.

Son güncelleme tarihi: 21 Mart 2019 02:03

Yatırım Bütçesi

390.000 - 400.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

11

Bayi/Franchise Adedi

400

Sağladığı İstihdam

200

Ortalama Kâr Oranı

%50 marj

Kârdan Alınan Pay

Alınmıyor

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 100 yeni franchise

Sektör

Mağaza

Kuruluş Yılı

1996

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Biev