Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Dry İstanbul

Yatırım Bütçesi:
Min:70.000 - Max:200.000 tl

HS Group olarak, 2000 yılından itibaren hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir şirketler topluluğuyuz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana gerek üyelerimize gerekse iş ortaklarımıza 'fayda' sağlamak için çalışıyoruz. Müşteri odaklı, yaratıcı, uygun maliyetli ve yüksek kaliteli proje ve ürünlerimiz ile sektörümüze öncülük ediyoruz.

Uzman kadromuz aracılığıyla, network ağımız içerisindeki sağlık alanı ve sosyal alanda birçok anlaşmalı kurumla birlikte ortak projeler yürütüyoruz. Farklı hizmet alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimiz ile entegre hizmet paketleri ve ürünleri geliştiriyoruz.

İstanbul'da, üyelerimize çağrı merkezlerimiz, 300 kişilik uzman kadromuz, işbirliği yaptığımız seçkin anlaşmalı kurumlar, sahip olduğumuz güçlü veri bankamız ve kendi yazılım kadromuz ile 7/24 bireysel tanımlı hizmetler veriyoruz.

HS Group bünyesinde, uzmanlık alanı dağıtım olan ROTA DAĞITIM, tele satış, çağrı merkezi, alarm güvenlik hizmetleri, sağlık organizasyonları, kartlı üyelik sistemleri, asistans hizmetleri olan TAS (TOTAL ASSİSTANCE SERVICE), alarm güvenlik sisteminde S-Line, ambulans hizmetinde Medpower Ambulans, tam yetkili Anadolu Sigorta Acentesi olan HS SİGORTA ve kuru temizleme alanında alışılanın ötesinde hizmet veren DRY İSTANBUL bulunmaktadır.

Dry İstanbul ile müşterilerimize ' En iyi fiyat, en profesyonel hizmet, en mutlu müşteri' anlayışıyla hizmet veriyor, sadık müşteri kartımız olan "KÖPÜK KART" ile de avantajlı yeniliklere imza atıyoruz.

İstanbul gibi bir metropolde yaşamın sıkıntılarını gidermek, zaman kaybını önlemek için temizlik alanında en profesyonel hizmeti sunan KÖPÜK KART ile ayrıca Türkiye'de bir ilk olarak 7 gün 24 saat çağrı merkezi ve online sipariş hizmeti veriyor, ücretsiz kapıya teslim servisimizle de müşterilerimizin hayatını kolaylaştırıyoruz.

Sektörlerinde büyük bir uzmanlığa sahip HENKEL-ECOLAB ve ATLANTİK MAKİNE ile çözüm ortağı olarak çalışıyoruz.

Son güncelleme tarihi: 21 Mart 2019 02:13

Yatırım Bütçesi

70.000 - 200.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

2

Sağladığı İstihdam

47

Ortalama Kâr Oranı

%30

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 100 yeni franchise

Sektör

Kuru Temizleme

Kuruluş Yılı

2010

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Dry İstanbul