Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Hoffman Kuru Temizleme

Yatırım Bütçesi:
Min:45.000 - Max:60.000 euro

1960 yılında Ankara’da kurulan Hoffman Kuru Temizleme sektördeki yarım asırlık deneyimini müşterileriyle buluşturuyor. 

Müşteri odaklı hizmet politikasıyla 54. Yıldır kuru temizleme hizmeti veren firma Ankara’da Esat ve Çayyolu şubeleriyle faaliyet göstermektedir. Kuru temizlemenin yanı sıra ,  ütüleme , Yıkama gibi hizmetleri de veren firma,  servis hizmeti de veriyor. Böylece müşterilerinin Hoffman Kuru Temizleme şubelerine bizzat gitmeden hizmet almalarını sağlıyor.

Ayrıca sektördeki 54 yıllık tecrübesini diğer kuru temizleme firmalarıyla paylaşmak amacıyla eğitim faaliyetleri düzenlemekte olan firma, Hoffman Kuru Temizleme’de olduğu gibi sektördeki diğer firmaların da kaliteli personel ve kaliteli hizmet  ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışmakta ve bunu başarıyla sürdürmektedir.

Her zaman en yüksek teknolojiyi takip ederek ve en iyi makineleri kullanarak hizmet veren Hoffman kuru temizleme , sunduğu hizmetlere kalite garantisivermektedir ve 1960 yılından bu güne başarıyla gelmelerinin sebebi olarak, teknolojiyi takip etmelerini ve müşteri odaklı çalışmalarını göstermektedir.

Hoffman Kuru Temizleme Ankarada’ki Esat ve Çayyolu şubelerinin yanı sıra, tecrübesini, kalitesini daha fazla kişiye ulaştırmak amacıyla, Hoffman Franchise Sistemi’ni kurmuştur.  Bu sektörde, kaliteli hizmet vermek isteyen yatırımcılarla tecrübesini paylaşmaya başlamıştır. Hoffman Kuru Temizleme Türkiye çapında hizmet veren bir firma olma yolunda başarıyla ilerlemektedir.

Son güncelleme tarihi: 21 Mart 2019 02:12

Yatırım Bütçesi

45.000 - 60.000 euro

Firmaya Ait İşletme Adedi

6

Bayi/Franchise Adedi

4

Sağladığı İstihdam

30

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 100 yeni franchise

Sektör

Kuru Temizleme

Kuruluş Yılı

1960

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Yok

Pazarlama Eğitimi

Yok

Personel Eğitimi

Yok

Firma Markası

Hoffman Kuru Temizleme