Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Kahve Durağı

Yatırım Bütçesi:
Min:850.000 - Max:1.500.000 tl

Marka Tescil Belgeli Kahve Durağı, yiyecek, ­içecek ve eğlence sektöründe faaliyet göstermekte olan bir markadır. Markasının bilinirliğini artırmak ve çok daha geniş kitlelere hitap edebilmek adına franchise sistemi uygulamakta ve günümüzde en kazançlı sektörlerden biri olan kafe sektöründe sürdürülebilir, dinamik ve güçlü hedefler ile adım atmaktadır.
 
Kahve Durağı dikkat çekici görsellerle samimi ve dinamik temalara sahip, kendine has mimari konsepti ile dizayn edilmiş iç ve dış mekanlardan oluşmaktadır. Bu mekanların aydınlatılmasında şık üniteler; dekorasyonunda ise el yapımı dekoratif malzemeler, modern mobilyalar ve birbiri ile uyumlu renkler kullanılmaktadır.  

 
Franchise Sistemi Hakkında Merak Edilenler

Franchise sistemi ile şube ağını genişleten bir kahve zinciri olan Kahve Durağı “franchise”lerinin yatırım maliyetleri açılacak mekanın genişliğine göre değişmektedir. Mekanın iç alanı asgari 100 m2​​, dış alanı ise asgari 80 m2​ ​olmalıdır. (Dış mekanın mevcut olması zorunludur.)  
 
Kahve Durağı cadde lokasyonlarında “shop”; AVM’lerde ise hem “shop” hem “Kiosk” konseptiyle hizmet vermektedir. Şube açılmadan önce Kahve Durağı’nın lokasyonun uygunluğuna karar vermiş olması gerekmektedir. Ayrıca şubenin lokasyonu ile ilgili fizibilite çalışması; şubenin açılacağı şehir ile ilgili araştırma yapılmalıdır.  
 
Aylık reklam talebinde bulunmayan Kahve Durağı her “franchise”nin aylık hasılatı üzerinden %3 royalty fee (prim) almaktadır.  
 
Kahve Durağı açılacak her şubenin projesini kendisi yürütmekte, mekanı her şeyi ile hazır olacak şekilde “franchise”ye teslim etmektedir. Aynı zamanda şubelerinde çalışacak personelleri  temin etmekte, tüm barista ve servis personeline eğitim vermektedir.  
 
Kahve Durağı franchising sözleşmeleri 5 yıl boyunca geçerli olup, süre bitiminde taraflar arasında anlaşma olduğu takdirde otomatik olarak yenilenmektedir.

Son güncelleme tarihi: 23 Mart 2023 11:29

Yatırım Bütçesi

850.000 - 1.500.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

2

Bayi/Franchise Adedi

105

Sağladığı İstihdam

1000

Ortalama Kâr Oranı

% 30

Kârdan Alınan Pay

%3

Bayi/Franchise Hedefi

2021 yılı için 10 yeni franchise

Sektör

Gıda

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Kahve Durağı