Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Karafırın

Yatırım Bütçesi:
Min:150.000 - Max:400.000 tl

Bir Varmış Bir Yokmuş

Bir varmış bir yokmuş' la başlayan, 1905 yılına uzanan mücadelelerle dolu, bir o kadar uzun bir o kadar keyifli; asırlık bir hikaye bu...

Büyük büyük dedemiz Rize’ li Hacı Ahmet, Batum’ da uzun yıllar işçi olarak çalıştığı fırını satın alarak gelecek kuşakların kaderini çizmiş adeta.

Hacı Ahmet'in oğlu Mehmet Şükrü' de Bursa' da devam ettirmiş baba mesleğini. Ardından oğlu Fikri Karal, Eskişehir Odunpazarı Hemşin Ekmek Fırını’nda pişirici ve hamurkar olarak çalışırken, aynı genetik mirasla kendi ekmek teknesini açmaya karar vermiş. 1964 yılında Eskişehir’de ilk fırınını açan Fikri Bey, 1967 yılında İstanbul Bakırköy’de Ataköy Ekmek Fabrikasını ve 1974 yılında Emek Ekmek Fabrikasını kurarak ata mesleğini sürdürmeye devam etmiş.

Gel zaman git zaman, Fikri Bey' in çocukları büyümüş ve 1988 yılında ellerini hamura bulaştırmaya karar vermişler.

kendi işinizin sahibi olun

Yapılan araştırmalar ülkemizde çalışan nüfusun yarıdan fazlasının kendi işini kurmak istediğini gösteriyor. Bununla birlikte işletme ve yönetim bilgisi eksikliği, rekabetin acımasız olduğu bir ortamda herşeye sıfırdan başlama dezavantajı bu isteğin gerçekleşmesini zorlaştırmaktadır

Oysa Karafırın tüm bu olumsuz etkenleri ortadan kaldırıp, yatırımcıların enerji ve motivasyonunu yönlendirerek kendi işlerinin sahibi olmalarını sağlıyor.

Karafırın bayii sahibi olarak, başarınız için çalışan deneyimli bir takımın desteğini devamlı yanınızda bulacaksınız. (Sizin başarınız bizim başarımız demektir). Kendi ticari kararlarınızı verirken deneyimlerimizi hizmetinize sunacağız. İmalat sorunları ile uğraşmayacaksınız, yeni bir ürünün rağbet görüp görmeyeceğini sizin yerinize biz test etmiş olacağız, diğer bayi sahiplerinin deneyimlerinden yararlanacaksınız. Karafırın’ın büyüyen ismi ve birikimi ile sizin enerjinizin birleşmesi başarının en önemli anahtarı olacaktır.

Son güncelleme tarihi: 21 Mart 2019 02:56

Yatırım Bütçesi

150.000 - 400.000 tl

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 50 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

1993

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Karafırın