Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

MGC Digital Realty

Yatırım Bütçesi:
Min:20.000 - Max:30.000 dolar

NOVA GROUP HOLDING, “konut, karma proje ve bilişim şehri projelerinde ihtisaslı, global emlak konusunda tecrübeli, gayrimenkul ve arazi geliştiriciliği, emlak, mortgage brokerlığı ve proje finansı konularında uzman 38 yıllık bilgi birikimi, deneyim, tecrübe ve vizyona sahip olup, müşterilerine uygun sonuç odaklı çözüm ve öneriler sunan “AMERİKA” menşeili bir kurumdur.

Yurt içinde ve yurt dışında gayrimenkul alanında “Developer” (Geliştirici) rolü üstlenerek, yeni projeler oluşturma, yapılandırma ve uygulamada güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte sektöründe bir ilk olmayı hedeflemektedir.

NOVA GROUP HOLDING, konsept çalışmasından uygulamaya, finans ve pazarlamaya kadar yüksek tasarım ve çözüm ortaklarının inşaat kalitesi ile Hotel, AVM, Residence, İş Merkezi, Hastane ve çeşitli Karma Projeler geliştirir.

NOVA GROUP HOLDING, kendi finans gücünün yanı sıra, Amerika’da bulunan büyük bireysel yatırımcılar, kurumsal müteşebbisler (lender, gayrimenkul şirketleri veya gayrimenkul fonları) ile iş birliğine dayalı ortaklık yapar.

Uluslararası piyasalar hakkında derinlemesine bilgi sahibi olan NOVA GROUP HOLDING, kendi bölgesel sınırlarının dışına çıkmak isteyen müşteriler için de en güçlü ortaktır.

Son güncelleme tarihi: 21 Mart 2019 02:08

Yatırım Bütçesi

20.000 - 30.000 dolar

Firmaya Ait İşletme Adedi

2

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 50 yeni franchise

Sektör

Gayrimenkul

Kuruluş Yılı

1990

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

MGC Digital Realty