Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Ramazan Bingöl

Yatırım Bütçesi:
Min:500.000 - Max:0 tl

RAMAZAN BİNGÖL KÖFTE & STEAK FRANCHISE'I OLMANIN ŞİMDİ TAM ZAMANI

Ramazan Bingöl’den girişimcilere yepyeni bir fırsat!

Ramazan Bingöl, İstanbul’da, ailelerin hem keyif alabileceği hem de lezzetli yemekler yiyebileceği alkolsüz şık mekânların hizmet vermesi amacı ile kurulan, bugün toplam 4 şube ile hizmet veren İstanbul’un hızlı ve güvenli büyüyen restoran zinciri. Türkiye’de ve uluslararası bazda değer gören bir marka olmasının yanı sıra ilişikli ödüllerinde sahibi. Bu başarının sırrı, kurulduğu ilk günden itibaren “en taze ve yüksek kaliteli malzeme, geleneksel lezzetleri icra etme” ilkesini benimsemesinden geliyor.

Ramazan Bingöl, Türkiye pazarına girerek kısa bir sürede içerisinde hayvanat bahçesinden, çocuk oyun alanlarına, VIP Odalardan, yazlık ve kışlık bahçeleri ile geniş bir hizmet alanına sahip restoran zincirleri ile beğeni topladı. Kalite ve lezzet olarak ön plana çıkan Ramazan Bingöl, kendi sektöründe en çok tercih edilen ve talep gören markalardan biri konumuna geldi. Arkası kesilmeyen bayi teklifleri özellikle yeni girişimciler ile markasını paylaşmasına neden oldu.

Şube sayısını 2016 yılında 20 'ye çıkarmayı hedefleyen Ramazan Bingöl, hayata geçirdiği yeni RAMAZAN BİNGÖL KÖFTE & STEAK yüzüyle, Özellikle hamburgerin dünya markası olduğu sektörde, hızlı servis edilebilen köftenin fast- foodun önüne geçmesini, uluslararası piyasada söz sahibi olmasını istiyor.  Yılların tecrübesi ile bayi ağına yeni girişimcileri dahil ederek Türkiye ve Uluslararası pazarda büyümeyi planlıyor.

Ramazan Bingöl Köfte & Steak Franchise modeli ile karlı bir yatırım olanağı sunan Ramazan Bingöl, girişimcilere deneyimli bir şirketin güvencesiyle yepyeni bir fırsat ve kazanç imkanı sunuyor. Ayrıca franchise olmak isteyenlere  İşletme Kurulumundan, tedarik ve lojistiğe, Ürün ve Menü Mühendisliğinden, Pazarlama Stratejilerine kadar her türlü profesyonel danışmanlık hizmetini sunuyor. 

Ramazan Bingöl,  Köfte & Steak franchise adaylarına anahtar teslim konsept, tek merkezden tedarik, eğitim, reklam ve tanıtım, İşletme konularında servis ve destek garantisi veriyor.
 

Son güncelleme tarihi: 21 Mart 2019 02:17

Yatırım Bütçesi

500.000 - 0 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

3

Bayi/Franchise Adedi

3

Sağladığı İstihdam

210

Ortalama Kâr Oranı

Restoranlara göre değişiklik göstermektedir.

Kârdan Alınan Pay

%5 Royalty Fee + % 2 Reklam Katkı Bedeli

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 20 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

2008

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Ramazan Bingöl