Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Şençam Köftecisi

Yatırım Bütçesi:
Min:30.000 - Max:100.000 dolar

Biz Kosova göçmeni bir aileyiz. Yapımızın gereği olan ‘’mümkün olanın en iyisi’’ prensipleriyle çalışıyoruz. Şençam Köftecisi1971 yılında dedemiz Cemil Kuruşa ve babamız Zahit Kuruşa tarafından kurulmuştur. Kuruluşumuzdan günümüze, kaliteli hizmet anlayışı ve değişmeyen damak tadını sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz. Tüm faaliyetlerimizde kalite mükemmelliğini ve müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. 

Hedeflerimize; bilgili, deneyimli ve güleryüzlü personelimiz ile kalite konusunda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan yöneticilerimizin destekleyici katkılarıyla ulaşacağız.

Yıllara sair deneyimlerimizi daima ileriye dönük projeler için değerlendiriyor, kendimizi geliştirmek için modern çağa uygun işletmeler kurmaya çalışıyoruz. Yıllar once 3 kişiyle çıktığımız bu uzun yolculukta şubelerimiz ve çalışanlarımızla Ankara’lıların beğenisini ve teveccühünü kazanmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. 

Büyüklerimiz bu uzun ve hergün yeni bir heyecanla başlayan yolculuğa çıkarken bir söz verip ‘Ekonomik, Lezzetli ve Doyurucu’ olacağız demişler. 

Size verdiğimiz sözü tutmak için çalışıyor, üretiyor gerek Ankara’mız için gerekse Ülkemiz için katma değer yaratmaya gayret ediyoruz. 

Biz sizin "İlginizle ve Sevginizle büyüyoruz..." 

Son güncelleme tarihi: 21 Mart 2019 02:10

Yatırım Bütçesi

30.000 - 100.000 dolar

Firmaya Ait İşletme Adedi

12

Sağladığı İstihdam

140

Ortalama Kâr Oranı

%20

Kârdan Alınan Pay

Cirodan %2

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 15 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

1971

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Şençam Köftecisi