Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Somunarası

Yatırım Bütçesi:
Min:300.000 - Max:450.000 tl

DOYUMSUZ BALKAN LEZZETİ

Somunarası®olarak Balkan mutfağının tadına doyulmaz lezzetlerini yenilikçi bir anlayışla birleştirerek güleryüzlü personelimiz, güvenilir ve sağlıklı üretim zincirimiz ile Türkiye’nin dört bir yanında en doğal haliyle sofralarınıza taşıyoruz.

HER ZAMAN TAZE, HER ZAMAN DOĞAL

Somunarası®’nın özenle oluşturulmuş tedarik zinciri sayesinde kullandığımız tüm ürünler uzman personelimiz denetiminde büyük bir dikkatle seçiliyor. En taze malzemeler, en doğal halleriyle üretim aşamasından sofranıza ulaşana dek tazeliklerini ve doğallıklarını koruyor.

İŞİMİZİ ÇOK SEVİYORUZ

Somunarası®’nda gastronomi alanında uzun yıllardır süregelen deneyim ve birikimimizi alanında uzman kadromuzla tüm Türkiye ile paylaşmaktan büyük bir keyif alıyoruz. Çünkü işimizi çok seviyoruz.

LEZZETLERİMİZ KORUMA ALTINDA

Somunarası®’nı kısa sürede vazgeçilmez hale getiren harika lezzetlerimizin kalitesini ve standartını, kurulduğumuz günden bu yana sıkı sıkıya bağlı olduğumuz lezzet manifestomuz sayesinde koruyor ve garanti altına alıyoruz. Bu sayede tadına doyamadığınız Somunarası® lezzetlerini her zaman ve her yerde aynı özen ve kaliteyle sizlere sunuyoruz.

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana karşılaştığımız büyük ilgiden aldığımız destekle ailemiz büyük bir hızla büyümeye devam ediyor. Kısa sürede ulaştığımız bayi sayımız ile her gün onbinlerce misafirimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

EŞSİZ MANGAL LEZZETİ

Somunarası®’nda her yeni gün büyük bir heyecan ve keyifle başlıyor. Türkiye’nin en maharetli ustalarının elinden çıkan enfes lezzetler, mangal ateşiyle buluşuyor ve yüzlerde kocaman bir tebessüm bırakmak için özel olarak taş fırında hazırlanan ekmeklerle misafirlerimizin beğenisine sunuluyor.

Son güncelleme tarihi: 20 Kasım 2019 06:06

Yatırım Bütçesi

300.000 - 450.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

1

Bayi/Franchise Adedi

7

Ortalama Kâr Oranı

% 15-20

Kârdan Alınan Pay

%3

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 10 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

2014

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Somunarası