Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Sucuk Arası

Yatırım Bütçesi:
Min:40.000 - Max:250.000 tl

Hayata bir “Sucuk Arası” vermek isteyenler için özenle hazırlandı.

“Sucuk Arası” markasını önümüzdeki günlerde sıkça duymaya hazır olun. Sucuğun başkenti Afyon’dan yola çıkan “Sucuk Arası”, sadece 2 yılda 25 şubeyle bir rekora hazırlanıyor.

Afyon sucuğunun dayanılmaz lezzeti, turşu suyunun iç yakan ferahlığı ve bu mükemmel ikilinin üstüne son noktayı koyacak olan manda sütünden imal edilen kaymağın süslediği ekmek kadayıfı ile Türkiye’yi lezzet yolculuğuna çıkarmayı hedef edinen grubun, kurucularından Afyonkarahisarlı işadamı Mehmet Uğurluoğlu, söylerken bile insanın ağzını sulandıran bu üçlüyü, Afyon’a hapsolmaktan kurtardı. Türk insanının yüzyıllardır damağını şenlendiren ve Afyon’la anılan bu üç lezzeti “Sucuk Arası” markası ve “Hayata Bir Sucuk Arası” sloganıyla tüketici ile buluşturmayı hedefleyen Uğurluoğlu’nun ilk durağı tabi ki Afyonkarahisar oldu. İkinci şubeyi ise aynı anda İzmir’e açan Uğurluoğlu’nun hedefi ise çok büyük. İki yıl içerisinde franchise işletmelerle birlikte 25 şehirde 25 şubeye ulaşmayı hedefleyen Uğurluoğlu, yatırımcılara ise yüksek kar marjı ve güvenli bir yatırım alanı vaat ediyor.

Sucuk denilince Afyon, Afyon denilince de akla ilk sucuk gelir. Afyon sucuğunun lezzetini ise bilmeyen yoktur. Türkiye’de özellikle büyükbaş hayvan yetiştiriciliğinde üst sıralarda olan Afyon’un doğal çayırları, sucuğunun sahip olduğu lezzetin de ana sebebi. Afyonkarahisar’da kökleri aşçılık olan tanınmış bir aileye dayanan aile, şehir ekonomisine ciddi katkı yapan sucuk yolculuğuna ise kurtuluş savaşı kahramanlarından istiklal madalyası sahibi dedeleri Gazi Ahmet Çavuş’un 1956 yılında vefat etmesiyle aile büyüklerinin ilk üretimini gerçekleştirdiği ve bu tarihi milat kabul ederek sektördeki atmış yıllık geçmişlerini ve tecrübelerini yepyeni projeleri ile Türkiye ile paylaşmak için yola çıktı.

Bilişim, otomasyon, inşaat ve eğlence sektörlerinde yatırımları bulunan grup, gıda sektörün de ise oldukça iddialı. Sadece iki yıl içerisinde 25 franchise vererek 25 şehirde, insanları bu lezzetle buluşturmayı hedefliyor. “Sucuk Arası”ndan franchise bayilik almak isteyenleri cezbedecek en önemli özelliğin düşük sermaye ile işe başlayabilme imkanı, büyük yatırım maliyeti gerektirmemesine rağmen yüksek ciro getirisi olan bir restoranlar büyük ilgi ile karşı karşıya. Franchise giriş bedeli emsal firmalara oranlara oldukça düşük tutulmuş durumda. Bu nedenle de başlangıçta yatırımcıların gözünü korkutacak bir durum da oluşmamakta. Türkiye’de 7’den 77’ye herkes sucuğu sever, kaliteli sucuk ise vazgeçilmezdir. “Sucuk Arası” bunun garantisini veriyor.

“Sucuk Arası” markasıyla yola çıkarken kaliteyi olmazsa olmazların arasında ilk sıraya yerleştiren grubun tüm restoranları, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ve TSE Helal İşletme Belgesi ile faaliyet gösterecek. Ayrıca restoranların göz alıcı modern tasarımı, kullanılan malzemelerin kalitesi, müzik listeleri ve hatta personelin güler yüzle karşılamasına kadar her şey tüm şubelerde standart olarak sağlanacak ve elbette franchise şubelerde da bu standartları korumak zorunda olacaktır.

“Sucuk Arası” markasının yaratılmasında ön plana çıkan kurum ise KK Danışmanlık. Türkiye genelinde birbirinden farklı ve başarılı birçok projeye imza atan KK Danışmanlık şirketi, Sucuk Arası’nın tüketiciyle arasında köprü oldu. Projeyi markaya dönüştüren şirketin sahibi ise Kürşad Keskin. Franchise bayilik başvurularını alan ve uzman kadrosu ile titizlikle değerlendiren KK Danışmanlık, aynı zamanda açılan tüm şubelerin denetlenmesini ve belirlenen standartlarda hizmet verip vermediğinin de denetlenmesini üstlenmiş durumda.

Son güncelleme tarihi: 21 Mart 2019 02:46

Yatırım Bütçesi

40.000 - 250.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

2

Bayi/Franchise Adedi

7

Sağladığı İstihdam

30

Ortalama Kâr Oranı

Restorana göre farklılk göstermektedir

Kârdan Alınan Pay

Yok

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 25 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

2016

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

AFYONKARAHİSAR - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Yok

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Sucuk Arası