Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Tarihi Karaköy Börekcisi

Yatırım Bütçesi:
Min:200.000 - Max:250.000 tl

Neden bayilik alıyorsunuz? Amaç çok para kazanmak mı yoksa çok para kazanıp aynı anda bir oluşumun bir parçası olmak mı? Eğer ikinci şıkkı tercih ediyorsanız tebrikler sizde bizim gibisiniz. Üretimden dağıtım aşamasına kadar büyük bir titizlikle hareket eden kurumumuz sizin için doğru karar.

Köklü bir geçmişe sahip olan Tarihi Karaköy Börekçisi dedelerimizden miras kalan 1800'lü yıllara kadar uzanan asırlık lezzetlerini 3 kuşaktır hizmete sunmaktadır. 1941 yılında küçük bir imalathane ile başlayan lezzet serüvenimiz 2009 yılında Ankarada büyük bir dağıtım merkezi inşası sonrası büyümeye devam etmektedir. Büyümenin bir sonucu olarak franchise vermeye başlamıştır.

Markamızı beğenip bizimle yola başlamak isteyen girişimci dostlarımızdan beklentilerimiz oldukça gerçekçidir. Şartlarımızın bir kısmını; iş yerinin yüksek yaya trafiğine sahip bir bölgede olması, personel eğitimlerini mazeretsiz tamamlayacak ciddiyette olunması, müşterinin bir para kaynağı değil önce insan olduğu bilincinde olunması gibi sıralayabiliriz. İş ortaklarımıza konum ve lokasyan bilgilerine göre değişmekle birlikte Tarihi Karaköy Börekçisi Çıtı Pıtı ve Tarihi Karaköy Börekçisi Cafe/Restaurant şeklinde iki opsiyon sunuyoruz. Çıtı Pıtı konseptimiz sadece unlu mamül ve tatlı üzerine olmakla birlikte, Cafe/Restaurant konseptimiz onlara ek olarak dünya lezzetlerinide barındırmaktadır. Henüz iş yeri için yer belirlememiş ortak adayları için lokasyon araştırmalarını bizzat yürütüryoruz. Türkiyenin her yerinden bayilikler kabul etmekteyiz.

Dillere destan lezzetlerimiz ve istikrarlı yükselişimiz ile hedefimiz her zaman kaliteli üretim ve müşteri memnuniyetidir.

1800’ lü yıllara dayanan asırlık tat, Ankara Fabrika’ sını açarak “ Tepsi tepsi lezzet uygarlığı” sloganıyla börek sevenlere hizmet vermeye başlamıştır. Fıstıklı, üzümlü, bol soğanlı, çıtır çıtır börek denince akla hemen Tarihi Karaköy Böreği gelir. Hamuru tel tel dökülen, içinden çıkan bol kıyma, soğan ve kuş üzümleri ile börek sevenlerin favorisidir. Karaköy Böreği’ nin bir özelliği de keserken çıkan o çıtır çıtır sestir. Özellikle Pazar kahvaltılarının vazgeçilmezidir. Bir de kendine has yapılan doksan dokuz kattan oluşan özel bakır tepside pişen kalın su böreği de Tarihi Karaköy Börekçisi’ nin olmazsa olmazıdır. Hele hele özel olarak hazırlanan Tarihi Karaköy Börekçisi’ nin kuru poğaçası çoğumuzun unutamadığı bir lezzettir. Özel olarak hazırlanan baklava çeşitleri de iddialı olduklarını kanıtlamıştır. Ev hanımlarının hazırladıkları ev börekleri ve kurabiyeleri de titizlikle üretilmektedir.

Son güncelleme tarihi: 23 Aralık 2019 10:47

Yatırım Bütçesi

200.000 - 250.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

2

Bayi/Franchise Adedi

14

Sağladığı İstihdam

110

Ortalama Kâr Oranı

Aylık Cironun %40 ile %45 net kar olarak değişir.

Kârdan Alınan Pay

Yok

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 20 adet

Sektör

Gıda

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

İSTANBUL - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Tarihi Karaköy Börekcisi