Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Te35

Yatırım Bütçesi:
Min:200.000 - Max:300.000 tl


Te ailesi olarak misafirlerimize keyifli ve sağlıklı bir çay molası sunabilmek için yola çıktık. Hepimiz için gün boyunca bize eşlik eden çay çeşitleri farklılık gösterebilir ama ortak nokta koşturmacalı hayatlarımızda küçük bir an da olsa mola vermektir aslında. Hem sağlıklı yönleri hem de farklı lezzetleriyle çayların çok geniş bir dünyası vardır. Biz de bu dünyayı kendinizi rahat hissedeceğiniz sıcak bir ortamda sizlerle buluşturmak için keyifle tasarladık tüm detayları.

Te'de dost sohbetleri yaparken farklı çaylar hakkında bilgi sahibi olabilir ve çay keyfine evinizde de devam edebilmek için istediğiniz çaylardan kutularımızda satın alabilirsiniz. Sıcak ve soğuk çaylar, çaylı smoothieler, çaylı farklı tariflerin yanında hem sağlıklı hem lezzetli özel atıştırmalıklar, tatlılar, kahvaltı ve hafif yemek seçenekleriyle geniş bir Te menüsü sizi bekliyor. Ailenizle ,dostlarınızla ya da tek başınıza sıcak ve samimi bir ortamda güne mola vermenin size çok iyi geleceğine eminiz. Çünkü tüm detayları özenle bunun için tasarladık.

Çay sadece siyah çay demek değildir, çay bitkisi o kadar özel bir bitkidir ki farklı hasat ve işleme yöntemleriyle aynı bitkiden farklı çay çeşitleri, bu çeşitlerle de sınırsız çay karışımları elde dilebilir. Hem sağlık hem huzur hem de keyif sunar bizlere. Te'de biz de siz misafirlerimizi bu duygularla ağırlamaktan büyük bir mutluluk ve heyecan duyuyoruz.
 

Son güncelleme tarihi: 21 Mart 2019 03:00

Yatırım Bütçesi

200.000 - 300.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

3

Bayi/Franchise Adedi

3

Sağladığı İstihdam

12

Ortalama Kâr Oranı

%60

Kârdan Alınan Pay

%3

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 10 yeni franchise

Sektör

Gıda

Kuruluş Yılı

2018

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Te35