Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

TGM Trend Gayrimenkul & Yatırım

Yatırım Bütçesi:
Min:32.000 - Max:40.000 tl

Değerleme : Trend Gayrimenkul & Yatırım çözüm ortağı olduğu değerleme firmasından aldığı hizmet ile her tür gayrimenkulün adil piyasa değerini tespit edip, yatırımcıları için güncel değerleme yaptırmaktadır.

Hukuk : Franchising ofislerimize her türlü hukuksal problemlerinde sürekli hukuk desteği sağlamaktadır.

Call Center : Trend Call Center; genel merkezimizde kurulmuş olup; 7/24 müşterileri ve franchising ofislerimizle iletişim halindedir.

Eğitim- Seminer : Sürekli gelişim esasına sahip bir eğitim anlayışına özen gösteren Trend; eğitimleri ile sektörde yetişmiş owner, broker ve danışman ihtiyacını karşılamaktadır. Düzenli olarak yapmış olduğu seminerler ile de gayrimenkul dünyasına kaliteli bir yol çizmektedir.

Trend Asistan : Her bir franchising ofisimizde yerleştirilmiş olan Trend Asistanlarımız; genel merkez Call Centerimiz ile 7/24 iletişim halindedir. Trend Asistanlar müşteri kabulü, müşteri danışman buluşması, randevu takvimi tutumu, genel merkeze raporlama gibi faaliyetlerde bulunurlar. Eğitimleri Trend tarafından verilmekte olup her biri Trend kurumsallığına sahip çalışanlarımızdır.

Know-how : Trend edinmiş olduğu öğretileri, işinde uzman kadrosu ile tüm bilgi birikimini Franchising owner ve danışmanlarına aktarmak üzere bir sistemde ilerlemektedir.

Teknoloji : Trend, gücünü teknolojik altyapısından almaktadır. Teknolojinin sağladığı imkanlar ile hem mülk yönetiminde hem de satış, kiralama işlemlerinde bilgi akışını sağlamaktadır.

Reklam & Promosyon : Marka değeri yüksek olan Trend, reklam ve promosyon konularında uzman bir ekiple çalışmaktadır. Hem imaj, hem de faaliyetlerini tanıtım videoları, insertler, katalog çalışmaları, iç ve dış reklamlar, yazılı, görsel ve işitsel iletişim kanallarını kullanmaktadır.

Trend Partner : Benzersiz bir sistem olan Trend Partner ile mülk akışı sağlanmaktadır. Genel merkez franchisinglerine Trend Partner aracılığı ile bu sistemi yürütmektedir.

Ulusal ve uluslar arası fuarlara katılım : Sektörün buluşmaları olan ulusal ve uluslararası fuarlarda Trend; imaj ağırlıklı katılımlar sağlamaktadır.

7/24 IT desteği : Haftanın 7 günü, 24 saat Trend IT departmanı sistem ile ilgili olarak hizmet vermektedir.

Son güncelleme tarihi: 21 Mart 2019 02:09

Yatırım Bütçesi

32.000 - 40.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

1

Bayi/Franchise Adedi

13

Sağladığı İstihdam

65

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 50 yeni franchise

Sektör

Gayrimenkul

Kuruluş Yılı

2015

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

TGM Trend Gayrimenkul & Yatırım