Favorilere Eklendi
Başvurunu Aldık !
Sana en kısa zamanda dönüş yapacağız.

Zone Fitness

Yatırım Bütçesi:
Min:115.000 - Max:169.000 tl

Zone Fitness & Spa ekibi olarak, akademik bilgiler ışığında fitness otoriteleri tarafından tasarlanan dersleri, uzman spor eğitmenleri, eşsiz tasarımı, kapalı havuzu ve keyifli spa merkeziyle bildiğin spor salonu ve fitness kavramını değiştiriyoruz. Zone Fitness & Spa, sana özel yapılan fitness check-up sonucunda hedefine doğru yürümen için sana eşlik eder. Zone’da grup dersleri amacına yönelik dizayn edilmiştir. Bu dersler beraber spor yapmanın motive edici gücünü hissetmen ve yaşam kaliteni arttırman için yeni bilgiler ışığında sürekli yenilenir. Uzman terapistlerin sunduğu kaliteli hizmetiyle Zone Spa, konuklarını en iyi şekilde ağırlayarak üstün hizmet sunmayı amaçlar.

Zone Hikayemiz

Hedefe yönelik sonuç almak, yaşam kalitesini artırmak ve iyi hissetmek amacıyla attığınız bu cesur adım için sizi tebrik ediyoruz. Bu önemli değişim sürecinde en büyük destekçiniz olarak yanınızda yer alacağız. Sağlığınıza yaptığınız yatırım, en önemli kararlarınızdan biridir. Spora başlamak, sizin için en doğru egzersiz ve beslenme planını benimsemek, güç ve performansınızı artırmak, rahatsızlıklarınızı iyileştirmek, motivasyon kazanmak, daha iyi görünmek ve iyi hissetmek; ZONE Club, en iyi çözümünüz olacak.

Yanlış bildiğiniz bir şeyin doğrusunu öğrendiğinizde ne kadar şaşırdığınızı hatırlayın. Hepimiz bu deneyimi yaşamışızdır. Peki bu yanlış bildiklerimiz, hayat boyu devam eden alışkanlıklar haline dönüşürse? Örneğin sağlıklı olduğunu düşünerek tükettiğimiz bir çok yiyecek sağlıksız olabilir veya yanlış uygulanan egzersiz programları ne kadar çaba harcanırsa harcansın bir sonuca ulaşmaz. Yanlış bilgilerle birbirini tutmayan kaynaklara dayanan, kanıtlanmamış, deneyimlenmemiş uygulamalar, ticarete odaklanmış öneriler, başkaları için düzenlenmiş antrenman, diyet programları... hayatımızda yanlış benimsediğimiz her şey, sağlık sorunları, zaman, para ve efor kayıpları olarak bize geri döner.

Bir gün uyanırız ve kendimize sorarız “bir sorun var ve ben bunu düzeltmeliyim”, “artık bir şeyleri değiştirmenin vakti geldi”, “daha iyi olmak için ne yapabilirim?”... Herkes için bir uyanış vardır, ne yapmanız gerektiğini düşünür ve harekete geçersiniz.

ZONE'un hikayesi işte burada başlar.

ZONE kurucuları, eğitmenler, danışmanlar ve akademisyenler, hepimizin ortak noktası doğru bilgiyi kullanarak, paylaşarak ve geliştirerek daha iyisi olmak için tutkuyla çalışmamızdır. Kişisel serüvenlerimizden çıkardığımız dersler, yaşadığımız zaman, para ve efor kayıplarından öğrendiklerimiz, bizi bugünlere getirerek tüm sürece siz üyemizin gözüyle bakabilmemizi sağladı. Artık biliyoruz ki, bir fitness programı oluşturmak kişinin sadece fiziksel özelliklerini değerlendirmek ve iyileştirmek değil, beden, zihin ve ruh bütünlüğünü sağlayarak hayat boyu devam edecek bir sağlıklı yaşam alışkanlığı oluşturmaktır. Fitness, kanıtlara dayanarak tüm güncel kaynaklardan beslenmeli, sonuca yönelik olmalı ve iyi hissettirmelidir. Fitness faydalı ve tasarruflu olmalı, çabanızın karşılığını vermelidir. Fitness sizin içindir, yaşamınızı sizin istediğiniz gibi değiştirmeli, geliştirmelidir.

Fonksiyonel, bütünsel ve kanıta dayalı ZONE FITNESS antrenman sistemi ile bizler, sonuç aldıran fitness koçlarıyız ve birlikte başarıya ulaşacağız.

Son güncelleme tarihi: 21 Mart 2019 02:04

Yatırım Bütçesi

115.000 - 169.000 tl

Firmaya Ait İşletme Adedi

3

Sağladığı İstihdam

100

Ortalama Kâr Oranı

%50

Kârdan Alınan Pay

Alınmıyor

Bayi/Franchise Hedefi

2019 yılı için 50 yeni franchise

Sektör

Spor

Kuruluş Yılı

2013

Merkez Ülkesi

Türkiye

İl - İlçe

Belirtilmemiş - Belirtilmemiş

Proje Eğitimi

Var

Pazarlama Eğitimi

Var

Personel Eğitimi

Var

Firma Markası

Zone Fitness